25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürün Menüsü
Gösterim 9 24 36

Promosyon ürünleri arasında promosyon çanta, oldukça tercih edilen ve işlevsel özelliğinden dolayı kullanışlı ve uzun ömürlü ürünler arasındadır. Gerek fuar çantası, gerekse promosyon ürünlerini taşıma amaçlı kullanılan çantalar aynı zamanda günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firma logo ve iletişim bilgilerinin farklı teknikler kullanılarak uygulandığı çanta modelleri aynı zamanda teknik özellik olarak ta farklılıklar göstermektedir.

Genel olarak en çok, promosyon karton çanta, promosyon tela çanta ve promosyon ham bez çanta ürünleri kullanılmaktadır. Son zamanlarda promosyon geri dönüşümlü çanta, modelleri de rağbet görmekte ve firmalar taradından tercih edilmektedir.

Promosyon Tela Çanta

Geri dönüşümlü malzemeden imalatı yapılan promosyon tela çanta, renkli baskı seçeneği sayesinde firma kurumsal kimliği ile tam anlamıyla uyum içersinde olmaktadır. Bu sayede kullanıcıya sağlamlık ve kalite bir arada sunulmaktadır. Promosyon tela çanta imalatı esnasında istenilen ölçü ve ebatta imalat yapılabilmesi mümkündür. Uzun ya da kısa sap seçeneği ile kullanıcı dilediği şekilde ürünü kullanabilir. Renkli baskı teknikleri sayesinde ürün üzerinde fotoğraf baskı yapılabilmesi de mümkündür.

Promosyon Ham Bez Çanta

Ham bez olarak bilinen krem rengi kumaştan imalatı yapılan promosyon çanta, ürünleri arasındadır. Kalıcı olmasının yanı sıra aynı zamanda yıllarca kullanılabilmektedir. İstenilen ölçü ve özelliklerde çanta imalatı, seçeneklerimiz bulunmaktadır. Fuar çantası, taleplerinde en çok promosyon ham bez çanta modelleri tercih edilmektedir. Yeni teknoloji baskı teknikleri sayesinde en iyi ve kaliteli çözümler en uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Promosyon Karton Çanta

Promosyon karton çanta yıllardır en çok kullanılan ve tercih edilen çanta seçenekleri arasında yer almaktadır. Gerek organizasyon, gerek reklam, gerekse promosyon çalışmaları esnasında sürekli kullanılan bu ürünler aynı zamanda çanta imalatı, seçenekleri sayesinde çok daha cazip ve popüler bir hale gelmiştir. Genelde katalog ve promosyon ürünlerinin içerisine koyulduğu promosyon çanta, ürünleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Promosyon karton çanta, istenilen ebat ve ölçülerde imal edilebilmektedir. Bu sayede kullanıcıya en ekonomik ve kazançlı seçimi sunmaktadır.

Promosyon Çanta İmalatı

Promosyon çanta, her iş yerinin ihtiyaçları arasında yer alır. Bir şirket, marka ya da ticari faaliyetlerle uğraşan kişi olun, reklamın yeri her zaman büyüktür. Bu reklamın güçlü etkilerle sağlanabilmesinin en temel yolu, müşterilerin isteklerini karşılamaya yönelik çalışmaktır. Buna dayalı olarak sürekli hatırlanmak, güven kazanmak ve tercihlerini sizden yana yapma adına, promosyon ürünlerini müşterilerinize dağıtarak önemli bir yol kat edebilirsiniz.

Çanta modelleri

Promosyon çanta ürün grubu içerisinde tela çanta, ham bez çanta, karton çanta ve geri döüşümlü kraft çanta seçeneği sunulmaktadır. Fuar dönemlerinde ve yıl içerisinde her türlü organizasyonda kullanılan bu ürün gruplarını incelemenizi tavsiye ederiz. Ürünlerimiz imalat ürünü olup promosyon çanta imalatı esnasında birinci sınıf hammadde kullanılmaktadır. Promosyon ürünler çeşitlidir ve sabit bir olguda yer almaz. Önemli olan insanların günlük hayatlarına konu edinen ürünler üzerinde yoğunlaşmaktır. Çay bardakları, kahve fincanı, çeşitli tuzluklar, kalemler, çakmaklar ya da çok daha fazlası bu alanda yer alır. Eğer ki hayal gücünüzü ve amaçlarınızı da buna katarsanız, her zaman hatırlanabilen önemli bir marka haline gelebilirsiniz.