Sırala:
Göster:

Silikon Bileklik

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Silikon Bileklik

Silikon Bileklik

Modern, rahat ve şık bir aksesuar arayışında olanlar için silikon bileklikler ideal bir seçimdir. Günlük kullanıma uygun bu bileklikler, spor yaparken de konforunuzu ve tarzınızı korumanızı sağlar. Esnek yapısı sayesinde her bileğe kolayca uyum sağlar ve gün boyu rahatlık sunar.

Silikon bileklikler, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım vaat eder. Su ve ter gibi dış etkenlere karşı yüksek direnç gösteren bu ürünler, en aktif günlerinizde bile sizinle birlikte. Ayrıca, çeşitli renk ve desen seçenekleri ile her zevke ve tarza uygun alternatifler sunar.

Herhangi bir kıyafetle kolayca kombinleyebileceğiniz silikon bileklikler, casual giyimden spor giyime kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hafifliği ve zarif tasarımı ile dikkat çeken bu bileklikler, tüm gün konfor ve stilinizi korumanız için idealdir.

Silikon Bileklikler Nasıl Kullanılır?


Birkaç farklı promosyon hediye türü vardır. En yaygın örneklerden bazıları, şirket adı ve logosu ile süslenmiş günlük ofis malzemeleridir. Bunlar, cetveller, not defterleri, kurşun kalemler ve kalemler, mıknatıslar ve masa takvimleri gibi faydalı öğeleri içerir.

Bu türden küçük ama kullanışlı promosyon ürünleri, mevcut veya mevcut bir müşteriyi arayarak üstesinden gelmek için idealdir. Ziyaret sırasında bir noktada, satış elemanı, müşteriye birçoğu masanın üzerinde tutulabilecek ve birçoğunun masanın üzerinde tutulabilen bir veya daha fazla ürün temin etmekte ve satıcının ismini tüm iş günü boyunca müşterinin önünde tutmasına yardımcı olmaktadır.

Promosyon Bileklik Çeşitleri

Promosyon çizimlerinde ödül olarak veya mevcut müşterilere iyi niyet freebies olarak kullanılsa da, bu tür teklifler bir promosyon reklam kampanyası oluşturmak için en ucuz yollardan biridir . Ürünler genellikle toplu olarak sipariş edilir, üreticiler sipariş edilen toplam birim sayısına bağlı olarak kademeli fiyatlandırma sunar.

Bu, küçük şirketler için bile, yerel Ticaret Odası etkinliklerinde, bir iş fuarında veya bir kongrede verilebilecek birkaç promosyon hediye alımını karşılamasını kolaylaştırır. Promosyon silikon bileklik çeşitlerine göre her kurum tarafından ürün baskısı yapılabiliyor

Silikon Bileklik Fiyatları

Promosyon hediyeler tasarlayan ve üreten birçok işletme var. Birçok yazıcı müşterileri için sınırlı sayıda promosyon ürünü sunar, diğer şirketler ise bu kullanışlı pazarlama araçlarının özel olarak yaratılması ve üretilmesine odaklanır. Hemen hemen her şehir veya kasaba, yerel olarak faaliyet gösteren bir ürün hediye tedarikçisine sahip olacak. Ancak, promosyon hediye öğeleri de kolayca çevrimiçi olarak sipariş edilebilir.

Silikon Bileklik İmalatı

Diğer ve çoğu zaman daha pahalı olan promosyon ürünleri, ticari fuarlarda ve kongrelerde ödüller olarak kullanılır. Bunlar dizüstü bilgisayar çantaları, hafif ceketler, tişörtü ve portföy çantaları gibi eşyaları içerebilir. Daha yüksek sonuç veren eşantiyonlar, bir fuar veya kongrede düzenlenen bir çizimdeki ödüller için veya mevcut müşterilere ürün veya hizmetlerin satışını amaçlayan bir çekiliş promosyonunda ikincil ödüller için mükemmeldir. Promosyon silikon bileklik, minimum maliyetle farklı renklerde ilgi görüyor.