Sırala:
Göster:

Pusula ve Büyüteç

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Pusula ve Büyüteç

Doğa yürüyüşlerinizin vazgeçilmezi, pusula ve büyüteç ile artık keşifleriniz daha etkili ve keyifli! Bu iki fonksiyonel aracı bir araya getirerek, doğada veya herhangi bir açık alan etkinliğinde ihtiyaç duyabileceğiniz yönlendirme ve detay inceleme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Pusula, yön bulma konusunda size kesinlik sağlarken, büyüteç ise doğada karşılaşabileceğiniz küçük detayları büyüterek görmek istediğinizde yanınızda. Küçük, taşınabilir ve dayanıklı yapısıyla her türlü maceraya uygun olan bu ürün, açık hava tutkunlarının yanından ayırmayacağı bir aksesuar.

Ürünümüz, kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süreli kullanımlarda dahi performansından ödün vermez. İster kamp yaparken, ister yürüyüş sırasında veya herhangi bir dış mekan aktivitesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aşağıda bulabileceğiniz tabloda ürün özelliklerini daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Şimdi keşfetmenin tam zamanı!

Sipariş vermek için sayfamızdaki sepete ekle butonuna tıklayarak hemen satın alabilirsiniz. Keşiflerinizde yeni bir sayfa açın ve doğanın gizemlerini bu pratik araç ile keşfedin!