5 Sonuç Gösteriliyor

Tekstil Ürünleri

Promosyon Tekstil Ürünleri Nelerdir?

Promosyon kıyafetleri en etkili reklam araçlarından biridir. Sonuçta, bir markayı paylaşmanın onu giymekten daha iyi bir yolu olabilir mi? Promosyon kıyafetlerimiz temel tişörtünüzün ötesine geçiyor.

Promosyonbank sürekli olarak en son trendleri takip eder. Aradığınız en yeni renkleri ve güncel stilleri bulur. Hatırlanmak mı istiyorsunuz? Promosyonbank’ın rahat baskılı kıyafetleri ve aksesuarları ile marka hatırlanabilirliğini etkili bir şekilde artırın. Ayrıca müşterilerin zaten gözlerinin üzerinde olduğu en iyi perakende seçeneklerine sahibiz. Okumaya devam edin ve giysilerin neden tüm zamanların promosyon favorisi olduğunu keşfedin!

Logolu Giysilerin Şirketiniz İçin Faydaları

Promosyonbank giyim ve aksesuarları üstün kalitesiyle tanınır. Giysilerimiz çamaşır makinesine dayanır (T-shirt birçok yıkamadan sonra boyutlarını ve renklerini koruyacaktır). Giysilerimizi genç, erkek, kadın ve unisex stillerinde bulabilirsiniz. Size her yerden en iyi promosyon giyim seçeneklerini sunuyoruz! Tişörtleri veya polarları seçin. Demografinize en uygun stilleri, renkleri ve malzemeleri siz belirlersiniz.

İlk olarak bağış toplama etkinliklerinden bahsedelim. T-shirt, mükemmel bağış toplama seçenekleridir. Katılımcılar, amacınızı desteklemek için bu baskılı kıyafetleri gururla giyecektir. Ayrıca, özel logolu giysiler bağış toplama kampanyanız hakkında daha fazla farkındalık yaratır.

Promosyon kıyafetleri için alışveriş yaparken, tüm kumaşların eşit yaratılmadığını unutmayın. Satın aldığınız giysinin kullanım amacı, göz önünde bulundurmak istediğiniz malzeme türlerini belirleyecektir. Örneğin, tişörtleriniz çalışanlarınızın giydiği üniformalar olacaksa, kumaşın rahat olduğundan emin olun.

Seçtiğiniz stil, şirketinizin veya kuruluşunuzun mesajını iletmenize de yardımcı olabilir. Promosyon kıyafetinizin markanız için doğru tonu ilettiğinden emin olun.

Şirket Etkinlikleri için Ne Kadar Kıyafete İhtiyacım Var?

Kurumsal işlemeli giysiler çalışanlarınız için idealdir. Ekibinizin iş toplantılarında ve ticari fuarlarda uyumlu görünmesi için daha iyi bir yol yoktur. Markalı giysiler herkesin profesyonel görünmesini ve kurumsal kıyafet kurallarınıza uymasını sağlar. Bir sonraki şirket çapındaki etkinliğiniz için ürün siparişi verirken, her çalışanın ihtiyacı olanı alabileceğinden emin olun. Birinin yanlış tişörtü istemesi ihtimaline karşı her bedende fazladan birkaç t-shirt eklemelisiniz. Fazlalıklar yeni işe girenleri de kapsayacaktır.

Markalı Kıyafetlerim Nasıl Teslim Edilecek?

Promosyon kıyafetlerinize şirket logonuzu bastıktan sonra, mümkün olan en kısa sürede paketleyip size göndereceğiz. Siparişinizi gönderdikten sonra, genellikle sevkiyat tarihinden itibaren bir hafta içinde teslim almayı bekleyebilirsiniz. Ürünlerinizin ne zaman ulaşacağı konusunda daha somut bir fikre sahip olabilmeniz için 24 saat içinde gönderi için takip bilgileri sağlayacağız.

Talep üzerine birkaç özel kargo seçeneği de sunuyoruz:

Bölünmüş kargo: Ürünlerinizi, iki konumda olsa bile tam ihtiyacınız olan yere ulaştırın. Belki bu hafta sonu katılmanız gereken iki etkinlik var ya da her iki ofisinizin de yaklaşan kış için yeni ekipmanlara sahip olmasını istiyorsunuz. Bölünmüş kargo ile siparişinizi bölebilir ve ürünleri her iki adrese de gönderebiliriz.