Bize Ulaşın: Tel: 0216 310 2602
 
Uygun Fiyat
Uygun fiyatlı promosyon ürünler.
 
Zamanında Teslimat
Ürünleriniz anlaşılan tarihte teslim edilir.
 
Memnuniyet
Üst düzey işçilik ve memnuniyet garantisi.

Çakı

Çakı - T-704 Çakı - T-704
Out of stock

Çakı - T-704

..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Çakı - T423 Çakı - T423
Out of stock

Çakı - T423

..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)Promosyon Çakı Nedir ?


Promosyon çakı özellikle erkek kullanıcılar için uygun bir ürünür. Üzerine uygulanan logo baskı teknikleri sayesinde promosyon çakı modelleri markanız ile uyum içerisinde olacaktır. Promosyonlar sayesinde şirketler kendilerini tanıtma imkanı bulur. Bir nevi reklam aracı olarak kullanılan promosyon ürünleri farklı çeşitlere sahiptir. Şirketler kendi çalışma alanlarına uygun olan ürün seçiminde bulunduktan sonra siparişte bulunarak satın alma işlemlerinde bulunabilir. Promosyon seçimlerinde dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri belirli bir kaliteye sahip olmasıdır. Kaliteli olması şirket itibari açısından mühimdir. Promosyon  modellerimiz hakkında internet sitemizden geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Logo Baskılı Promosyon Çakı

Promosyon olarak tercih edilen ürünlerin başında kalem, defter, ajanda, çanta gelmektedir. Sektöre katılan firmalar promosyon ürün dağıtımında bulunarak kolaylıkla adını duyurabilir. Bunun için tercih edilen promosyonların günlük olarak da kullanılabilen, sürekli göz önünde bulunan ürünler arasından seçilmesi gerekir.
Klasik promosyon ürünlerinin dışında şirketler ya da dernekler teknolojik ürünleri de seçmektedir. Bu anlamda en çok tercih edilen teknolojik ürünler; powerbank ve flashbellek olarak karşımıza çıkar.