6 Sonuç Gösteriliyor

Şemsiye

Promosyon Şemsiye Nedir?

Türkiye promosyon ürünleri pazarında mevcut olan en iyi kurumsal şemsiye yelpazesini sunduğumuza inanıyoruz. Özenle seçilmiş ürün yelpazemiz rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır ve bilgimiz rakipsizdir.

Bir promosyon şemsiyesinin, bir dizi temel faktör nedeniyle en iyi iş hediyesi öğelerinden biri olduğuna inanıyoruz. İyi tasarlanmış kişiselleştirilmiş bir şemsiye uzun süre saklanacak ve tekrar tekrar kullanılacaktır.

Doğası gereği dışarıda kullanılacak ve bu nedenle logonuz veya mesajınız çok sayıda insan tarafından görülecektir. Markalama alanı promosyon hediyelerinin büyük çoğunluğundan daha geniş olduğundan, bunun logo görünürlüğü ve etkisi söz konusu olduğunda avantaj sağlayan temel faktörlerden biri olduğuna inanıyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz, tüm müşterilerimize uygun bir seçenek sunabileceğimiz ve hem pazar hem de baskı süreci hakkındaki engin bilgimizden yararlanarak şirketiniz için mükemmel model konusunda tavsiyelerde bulunabileceğimiz anlamına geliyor. En popüler markalı seçenek, pratikliği ve geniş markalama alanı nedeniyle golf boyutudur, bu nedenle en geniş ürün yelpazesini bu boyutta sunuyoruz.

Boya süblimasyonu ve dijital baskı olmak üzere iki baskı tekniğinde uzmanız. Bu iki baskı yöntemi, herhangi bir logo veya görüntünün en iyi şekilde yeniden üretilmesini sağlamamıza olanak tanıyor.

Şirket içi baskımız baskı kalitesine odaklanmamızı sağlıyor ve uzmanlığımız, bitmiş ürünün size tam olarak istediğiniz profesyonel görünümü vereceğinden emin olmak için en yüksek kalitede baskı alacağınız anlamına geliyor. Aradığınız ne olursa olsun, ister daha ucuz bir model ister yüksek kaliteli bir kurumsal tarz olsun, size aradığınız kurumsal hediyeyi sağlayacak uzmanlar biziz.

BPMA araştırması, reklam şemsiyelerinin en popüler ürünlerden biri olduğunu göstermektedir, bu nedenle logonuzun basılı olduğu 3 ana stilden herhangi birinin işinize yalnızca olumlu fayda sağlayacağından emin olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizden herhangi bir modeli kullanmak, alıcının esasen şirketiniz için yürüyen bir reklam olacağı ve iş hediyeleri pazarında rakipsiz bir reklam etkisi yaratacağı anlamına gelecektir.