Sırala:
Göster:

Takvim

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Takvim

Promosyon Takvim Modelleri

Firma olarak sizlere özel tasarlanmış promosyon takvimlerle, markanızı her gün müşterilerinizin göz önünde bulundurun! Hem kullanışlı hem de estetik bir biçimde tasarlanan bu takvimler, iş yerinizde veya evinizde şık bir aksesuar olarak yerini alacak.

Promosyon takvimleri, iş ortaklarınıza, müşterilerinize veya potansiyel müşterilere verilebilecek mükemmel bir hediye seçeneğidir. Bu takvimler sayesinde, marka bilinirliğinizi artırabilir ve müşteri sadakatini güçlendirebilirsiniz. Her sayfasında, firmanızın logosu, iletişim bilgileri ve hatta özel günleriniz belirtilmiş olabilir.

Bu özel takvimler, kullanıldıkları alanlara değer katarak, markanızın prestijini artırır. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler, uzun süreli kullanıma uygundur. Farklı tasarım ve boyut seçenekleriyle, ihtiyaçlarınıza uygun bir biçimde özelleştirilebilir.

Özellikler:

  • Firma logonuz ve iletişim bilgileri eklenebilir
  • Çeşitli tasarımlar ve boyutlar mevcuttur
  • Uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemeler
  • Her sayfada özel notlar ve günler için alanlar
Özellik Açıklama
Malzeme Yüksek kaliteli kağıt ve baskı
Tasarım Seçenekleri Farklı renk ve desen seçenekleri
Özelleştirme Logo, iletişim bilgileri ve özel tarihler eklenebilir
Kullanım Ofisler, mağazalar ve kişisel kullanım için ideal

2025 Gemici Takvim

Duvara asılarak kullanılan bir model olması müşterilerinizin yanı sıra diğer görenlerinde dikkatini çekmesi açısından beğenilen bir üründür. Üst kısımda yer alan taşıyıcı kısmına firma görseliniz, logonuz ve iletişim bilgileriniz yazılmaktadır. Alt kısımda yer alan takvim bölümü ölçülere modele göre farklılık göstermektedir.

Her bütçeye uygun olarak farklı model seçenekleri sunulan bu modellerde sizin istekleriniz doğrultusunda farklı dil ve tasarım çalışmalarının yapılması imkanına sahibiz. Takvimler bir yıl boyunca duvarlarda asılı duracağından hızlı, ekonomik ve pratik bir promosyon ürünü olma özelliğindedir. Bu sayede hem müşterilerinizin bu alandaki ihtiyacını karşılamış ve aynı zamanda uzun süreli olarak kendi şirket reklamınızı yapmış olacaksınız.

2025 Piramit Takvim

Promosyon piramit takvim ürünümüz ofislerde masa üzerlerinde kullanıma göre tasarlanmış bir ürün çeşididir. Satış koşulları olarak iki grupta gerçekleşmektedir. Birinci grupta takvimlerin resimleri hazır baskılı olarak stoklarımızda bulunmaktadır. Alt tarafta yer alan karton kısma logo ve şirket bilgileriniz basılarak teslimat yapılmaktadır. İkinci grup olarak özel imalat piramit takvim modelleri yer almaktadır.

Sizden gelecek olan resimlerin sayfalara tasarımının yapılacağı takvimlerde tasarım konusunda tüm talepleriniz karşılanabilmektedir.