25 Sonuçtan 1–16 Arası Gösteriliyor

Organizer

2024 Promosyon Organizer

Promosyon organizer şık ve kaliteli ürün arayan firmaların beğenerek tercih ettiği ve uzun süre kullandıkları ürünlerden biridir. İçerisinde mekanizma barındıran ve yıl sonlarında istenir ise değiştirilebilen ürün grubumuz farklı model seçenekleri eşliğinde satışa sunulmaktadır. Termo deri kapak, suni deri kapak ve çantalı olarak sunulan organizer modelleri ayrıca içerisinde yer alan kartlık ve bazı modellerde bulunan hesap makinesi ve ehliyet bölümleri ile kullanım açısından ideal dir.

Kapak üzerine ön ve arka alana baskı yapılabilmesinin yanı sıra özel siparişlerde reklam sayfaları ya da özel iç baskısı mümkündür. Bu sayede kurumsal kimliğinize en uygun ürün özelliğine kavuşmaktadır. Ajanda müşterilerimize farklı bir alternatif olarak sunduğumuz ürünlerimiz yerli imalat olup yeni sezonda ahşap kapak özelliği de eklenmiştir. Hediyelik setler içerisinde de rahatlıkla koyulabilen promosyon organizer ürünümüz tek başına yanına bir kalem yada kalem seti eklenerek te sunulabilir.

Promosyon Organizer Modelleri

Profesyonellerin tercihi promosyon organizer modellerimiz yenilendi. İş dünyası içindeki firmalar bu sektör içinde rekabete ayak uydurabilmek için sürekli yeni ürünler tasarlarlar. Bunun yanı sıra tasarladıkları yeni ürün yelpazesini de hedef kitlesine tanıtmak zorunda kalıyorlar. İşte burada devreye reklam aracı olarak promosyon defter, ajanda, kalem, anahtarlık, usb bellek gibi ürünler giriyor.

Farklı sektör birimleri içerisindeki firmalar hedef kitlelerine promosyon ürünü dağıtırlar. Bu sayede hem kendi şirket tanıtımını yapmış oluyor hem de yeni tasarladığı ürünü piyasaya tanıtmış oluyor. Bu açıdan promosyon ürünlerinin şirket reklamındaki katkısı büyüktür. Promosyon organizer modellerimizden biri mutlaka sizin için.

Promosyon Organizer Fiyatları

Promosyon ürünleri şirketlerin kendi reklamını yapmak adına kullandığı bir yöntemdir. Firmalar kendi tanıtımlarını ve ürünlerinin tanıtımını yapmak adına promosyon ürünlerinden faydalanıyor. Bu açıdan bu ürünleri hedef kitleye ulaşmak adına bir reklam aracı olarak görebilirsiniz.

Dağıtılan Promosyon Ürünleri; İş dünyasındaki sayısız şirketler çeşitli ürünleri müşteri adaylarına dağıtırlar. Bu dağıtılan ürünlerle müşteri adaylarını kendisine çekmek isterler. Genel olarak dağıtılan ürünler kalem, ajanda, defter, usb bellek, çakmak, masa saatleri, promosyon organizer,kartvizitlik matbaa ürünleridir. Özellikle de promosyon defter promosyon anahtarlık promosyon kalem en popülerleridir.