13 Sonuç Gösteriliyor

El Feneri

Promosyon El Feneri Nedir?

Promosyon el feneri, şirketler ve kurumlar tarafından kullanılan en popüler promosyon ürünlerinden biridir. Bu kadar popüler olmasının nedeni ise yılın her döneminde kullanılabiliyor olmasıdır. Bu ürün yıllardır kurumsal hediye olarak kullanılıyor ancak son zamanlarda bu ürüne olan ilgide bir artış söz konusu. Bu da ürün üzerindeki logo baskısının tamamen kurumsal olmasının bir sonucu olarak görülebilir.

Promosyon el fenerinin yılın her döneminde kullanılıyor olması da bir tercih sebebi. Ayrıca kullanımında sınır olmadığı da söylenebilir. Evden işe ve hatta açık havaya kadar her ortamda kullanılabilir.

Bu gibi özelliklere sahip olduğu için daha çok firma ve kurum pazarlama kampanyaları için bu ürünü kullanmayı tercih etmektedir.

Promosyon, insanların kullanabileceği ürünler üzerinden yapılan tanıtım faaliyetleridir. Bu tanıtım faaliyetlerinden hem özel sektörde faaliyet gösterenler hem de kamu sektöründe faaliyet gösteren kurumlar promosyon ürünlerinden faydalanmaktadır.

Promosyon faaliyetlerinin amacı insanlarla birebir iletişim kurmak ve verilen hediyelik ürünler sayesinde insanların kuruma olan ilgisini arttırmaktır.