Sırala:
Göster:

Kauçuk Bileklik

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Kauçuk Bileklik

Promosyon Kauçuk Bileklik Nedir?

Bilinçlendirme bilezikleri artık sadece bir yere kayıtlı olanlar için değil. Özel kauçuk bilezikler, eğlence pistleri, okul etkinlikleri, hayırsever etkinlikler veya iç ekip oluşturma çalışmaları gibi birkaç farklı etkinlik için elinizde olması harika.

Özel silikon bilezikler ve kanser bilekliği, şirketinize özel bir sebeple ilgilendiğini göstermek için harika bir yoldur. Bunun aksine, olayları renklendirmek ve katılımcılarınızı organize tutmak için de kullanılabilirler. Promosyon kauçuk bileklik, ile müşterilere tüm kurumlar tarafından düşük maliyetli bileklik ile hizmet verilmesi mümkün oluyor.

Promosyon Kauçuk Bileklik Üretimi

Promosyon afişleri, reklam vermek için harika ve biraz ucuz bir yoldur. Ayrıca, gönüllülerin el ilanları dağıtmaları veya mahalleleri veya ofisleri etrafına posterler koymaları genellikle oldukça kolaydır. Promosyon afişleri birçok farklı boyutta oluşturulabilir, böylece farklı yerlerde gösterilebilirler. El ilanları ve broşürler, duvara asılmasalar bile başka bir tanıtım posteri olarak düşünülebilir. Her türlü basılı materyal, reklam şekli olarak dağıtılabilir.

Büyük tanıtım afişleri en pahalı ve göz alıcı seçenektir. Bazı kasaba veya şehirler, geçici bir reklam panosu gibi yol boyunca uzayabilecek tanıtım pankartları kullanıyor. Bunlar fuarlar veya diğer topluluk festivalleri için popüler seçeneklerdir. Örneğin, marketler, fitness merkezleri veya yerel kolejler gibi topluluk alanlarında duvarda gösterilecek büyük posterler başka bir seçenektir.

Renkli, göz alıcı posterler veya afişler çevrimiçi olarak tasarlanabilir ve sipariş edilebilir. Etkinliğin ayrıntılarını, ayrıca bir poster için bir logo veya resmi sunmak kolaydır. Elbette, bir etkinliğin katılımının iyi olmasını sağlamak için kullanılabilecek başka birçok reklam ve tanıtım afişi yöntemi vardır. Bunlar arasında afişlerin daha küçük versiyonları, el ilanları ve broşürler yer alır.

 

Promosyon Kauçuk Bileklik Çeşitleri

Bir sonraki etkinliğinize veya kampanyanıza en iyi şekilde uyan çok çeşitli renk ve tasarım seçenekleri sunar. Özel para toplama bileziklerimiz silikondan üretilmiştir ve serigrafi, debossing ve tam renkli baskıdan farklı dekorasyon yöntemlerine sahiptir.

İki renkli seçeneği, renk değiştiren bilezikler, neopren seçenekleri, aydınlatmanız, çabuk yanmamız, yansıtıcı ve bileklik stilleri ve ayrıca silikon başparmak bantları var Ne tür bir tarz arıyorsanız, marka danışmanları markanız için doğru yönde size rehberlik edebilir.

Özel bilezikleri, şirketinize müşterilerinizden doğru şekilde ilgi göstereceğinden emin olabilir. Evrensel boyutlandırma ve kitle bildirileri için cinsiyetten bağımsızdırlar. Şirketinize en yakın nedenleri destekleyecek doğru gölgeye sahip olduğumuzdan emin olmak için bir renk gökkuşağını taşıyoruz. Bilekliklerimiz başarıları, şirket kilometre taşlarını, ödül bağışçılarını veya yerel bir spor takımında tezahürat yapmak için mükemmeldir.

Silikon bileziği trendi 2004’te yeniden başladığından beri, kategori çılgınlar gibi satılıyor! Bu bütçe dostu, dikkat çekici promosyon ürünleri markanıza kesinlikle çok fazla pozitif enerji getirecektir. Bir sonraki kampanyanızı kişiselleştirilmiş silikon bilekliği ile müşterilerinizin ya da çalışanlarınızın bileklerinin etrafından uzaklaştırın. Promosyon kauçuk bileklik, yüksek miktarda üretim için uygundur.

 

Promosyon Kauçuk Bileklik Kullanım Alanları

Topluluk ilan panoları, birinin ofisinin etrafındaki ve hatta mahallelerdeki telefon direkleri gibi farklı alanlara yerleştirilebilecek tanıtım afişlerinin birkaç küçük versiyonunu oluşturmak her zaman iyi bir fikirdir . Gönüllüler bunu yapmak için genellikle isteklidir; bu, posterleri farklı türdeki mekanlara yerleştirmenin harika bir yolu olabilir. Aksi halde, daha büyük şirketler bu görevleri çalışanlarına veya stajyerindeki kişilere devredebilir.

 

Promosyon Kauçuk Bileklik Fiyatları

Bilgilendirici broşür ve broşür oluşturmak, tanıtım posterlerinin daha küçük versiyonları için mükemmel bir seçenektir . Bu, gönüllülere bu maddeleri doğrudan insanlara dağıtmalarını veya insanların onları alabileceği yerlere bırakmalarını sağlar. İnsanlar bu öğeleri alırsa, etkinliğe katılmayı hatırlama olasılıkları, bir posteri fark etmeleri ve yazmayı unutmaları gerekebilir.

Promosyon kauçuk bileklik, ile müşterilere düşük fiyatlardan hizmet veriliyor. Genel olarak, insanlara bir tanıtım maddesini fark etmeleri için mümkün olduğunca fazla fırsat vermek ve daha sonra en iyi katılımın sağlanması için bir tane seçmeleri iyi bir fikirdir.