Bize Ulaşın: Tel: 0216 310 2602
 
Uygun Fiyat
Uygun fiyatlı promosyon ürünler.
 
Zamanında Teslimat
Ürünleriniz anlaşılan tarihte teslim edilir.
 
Memnuniyet
Üst düzey işçilik ve memnuniyet garantisi.

Promosyon Kalem

Fosforlu Papatya Kalem - 3 lü - mk1093 Fosforlu Papatya Kalem - 3 lü - mk1093
Out of stock

Fosforlu Papatya Kalem - 3 lü - mk1093

..

5,00TL Vergiler Hariç: 5,00TL

Fosforlu Papatya Kalem - ym364-1 Fosforlu Papatya Kalem - ym364-1
Out of stock

Fosforlu Papatya Kalem - ym364-1

Promosyon Fosforlu Kalem Nedir? Ülkemizde özel sektörde yer alan birçok firma promosyon amaçlı ürün..

8,00TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Füme Rose Metal Tükenmez Kalem - mg1418 Füme Rose Metal Tükenmez Kalem - mg1418
Out of stock

Füme Rose Metal Tükenmez Kalem - mg1418

..

21,00TL Vergiler Hariç: 21,00TL

Kutulu Roller Kalem - mg1945 Kutulu Roller Kalem - mg1945
Out of stock

Kutulu Roller Kalem - mg1945

..

38,00TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Kutulu Roller Kalem - mg1946 Kutulu Roller Kalem - mg1946
Out of stock

Kutulu Roller Kalem - mg1946

..

34,00TL Vergiler Hariç: 34,00TL

Metal Jel Uçlu Kalem - mg60012 Metal Jel Uçlu Kalem - mg60012
Out of stock

Metal Jel Uçlu Kalem - mg60012

..

8,80TL Vergiler Hariç: 8,80TL

Metal Kalem (Rubber) Yumuşak Doku - my-7222 Metal Kalem (Rubber) Yumuşak Doku - my-7222
Out of stock

Metal Kalem (Rubber) Yumuşak Doku - my-7222

Promosyon Kalemin Reklam Çalışmalarına Faydaları Nedir ?Şirketlerin birbirleri ile yarıştığı serbest..

7,90TL Vergiler Hariç: 7,90TL

Metal Roller Kalem - mg168 Metal Roller Kalem - mg168
Out of stock

Metal Roller Kalem - mg168

..

13,00TL Vergiler Hariç: 13,00TL

Metal Roller Touch Kalem - ym-542 Metal Roller Touch Kalem - ym-542
Out of stock

Metal Roller Touch Kalem - ym-542

..

10,00TL Vergiler Hariç: 10,00TL

Metal Tablet Kalemi Kutulu - my-36111k Metal Tablet Kalemi Kutulu - my-36111k
Out of stock

Metal Tablet Kalemi Kutulu - my-36111k

Promosyon Tablet Kalemi Üretimi Birçok çeşitte ya da özellikle üretilebilen tablet kalemleri promos..

33,00TL Vergiler Hariç: 33,00TL

Metal Taşlı Kalem - mg609 Metal Taşlı Kalem - mg609
Out of stock

Metal Taşlı Kalem - mg609

Metal Taşlı Kalem - mg609 ürünümüzde en uygun fiyat ve en hızlı teslimat ile sizlerleyiz. % 50 ye va..

49,00TL Vergiler Hariç: 49,00TL

Metal Taşlı Kalem - mg610 Metal Taşlı Kalem - mg610
Out of stock

Metal Taşlı Kalem - mg610

..

17,00TL Vergiler Hariç: 17,00TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 341 (29 Sayfa)


Promosyon Kalem Nedir ?

Günümüzde her alanda ve her sektörde rahatlıkla kullanabileceğiniz promosyon kalem, modellerimiz ekonomik olmasının yanı sıra aynı zamanda farklı model seçenekleri sunmakta. Firmanızın tüm organizasyon ve reklam çalışmalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz kalemler sitemizde sizlerle. Çeşitli baskı imkanları sayesinde dilerseniz lazer yada renkli baskı imkanı ile beğeninize sunulmakta. Her sektör tarafından rahatlıkla kullanılabilen eşantiyon kalemler aynı zamanda fiyat çeşitliliği ile beğeni kazanmaktadır. Promosyon sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan bu ürün grubu en çok kullanılan eşantiyon ürünleri arasındadır. Hızlı teslimat imkanı sayesinde beklemeden baskılı bir şekilde teslim almanız mümkün.

Bol çeşit imkanı ile sunulan ürünler aynı zamanda kalıcı ve kullanılır olması ile de dikkat çekmektedir. Bu sayede reklam alanınızı uygun fiyat ile genişletme ve daha fazla kitleye ulaşmanız mümkün olmaktadır. Firmamız bu konuda deneyimli ve pratik çözümleri sizlere sunmaktadır. Tek başına verilebileceği gibi aynı zamanda hediyelik setler içerisinde tamamlayıcı bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. İmza kalemi, roller kalem, dolma kalem, plastik kalem modelleri her sektörün ihtiyacı olan bir reklam aracı olması ile de dikkat çekmektedir. Promosyon kalem baskısı konusunda detaylı bilgi almak ve tasarım çalışmanızı hazırlatmak için bizi aratabilirsiniz.

Firmaların yılın her döneminde en çok kullandıkları hediyelik ürünler arasında promosyon kalem modelleri yer almaktadır. Bu ürünlerin ihtiyaç olması ve herkes tarafından sürekli kullanılıyor olması tercih sebebi olmasının yanı sıra aynı zamanda ekonomik bir promosyon ürünü olma özelliğinide beraberinde getirmektedir. Promosyon kalem, hem bol çeşit imkanı sunmakta hem de her firmanın bütçesine uygun bir seçeneği belirlemektedir. Bu sayede her türlü tanıtım çalışmasında ve firma ziyaretlerinde kullanılabilen bir özelliğe sahiptir. Günümüzde bütün firrmaların rahatlıkla kullandığı ve marka tanıtımlarını gerçekleştirdiği bir promosyon malzemesidir.

Promosyon Kalem Neden Dağıtılır?

Promosyon sektörünün en çok kullanılan ürün grupları arasında yer alan kalem modellerimiz yenilendi. Plastik, metal, tablet, roller ve dolma kalem modellerimizden biri mutlaka sizin için. Yapılan baskılar sayesinde en iyi sonucu aldığımız kalemler aynı zamanda geniş bir fiyat yelpazesi ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede hem bütçenize hem de beğeninize yönelik ürünlere sahip olabileceksiniz. Çalışmalarınızda kullanacağınız ürünlerimiz aynı zamanda günlük hayatta da büyük kolaylık sağlamaktadır. Ürün seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Promosyon kalem, hem kullanışlı olması hem de uygun fiyatlara sahip olması bakımından şirketler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle iş dünyasında kendini tanıtmak ve hedef müşterilere ulaşmak açısından en uygun materyal olarak görülmekte. Şirketler büyümek ve gelişmek için daha çok insana sesini duyurmak zorundadır. İş dünyasında yer edinmek amacıyla şirket sahipleri birtakım ürünler dağıtarak kendilerini göstermek ister. Bu nedenle promosyon ürünlere talep oldukça fazladır.

Promosyon Kalem Modelleri

Müşteri kitlesine dağıtılan ürün kadar ürünün kaliteli olması da önemlidir. Promosyon ürünleri bir nevi şirketinizi temsil etmekte. Farklılık yaratan, kaliteli ve uzun süre kullanıma uygun olan promosyon ürünler, müşteri memnuniyetini de beraberinde getirecektir. Malzeme özelliklerine baktığımızda bu ürünlerin üzerine yapılacak olan baskının kalitesi, şirket logosu vb. birtakım hususlara da ayrıca dikkat edilmesi gerekir.

Nereden Satın Alınır ?

Şirketler promosyon ürün dağıtımında hedef kitleyi göz önünde bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra ise promosyon ürün seçiminde gündelik hayatta kullanıma müsait ürünlerin seçilmesi önemlidir. Şirketler ürün seçiminin ardından firma bilgilerini, iletişim ve adres bilgilerini de çoğu zaman promosyon ürünlerin üzerine baskılatmaktadır. Kargonuz çok kısa bir süre içerisinde size teslim edilmektedir.

Promosyon Kalem Seçimlerinde Nelere Dikkat Edilir ?

Farklı alanlarda hizmet veren çeşitli şirketler gerek adlarını duyurmak gerekse daha fazla müşteri kazanmak gibi nedenlerden dolayı promosyon ürünler tercih edilmektedir. Ürün seçiminde;

• Seçtiğiniz ürünün kaliteli olması gereklidir.
• Ürün kalitesinin dışında şirketlerin kimliğini belirten logoların baskısının da farklı ve kaliteli olması şart.
• Uygun fiyatlı ürün seçiminde bulunmanız durumunda çok sayıda promosyon ürün dağıtımında bulunabilir, böylelikle daha çok kişiye hitap edebilirsiniz.
• Sürekli göz önünde bulunan, günlük olarak ihtiyaç duyulan ürün seçimlerinde bulunabilirsiniz.

Promosyon ürünlerinin imal edilebilmesi, kullanıma uygun hale getirilebilmeleri ve logolarının yerleştirilebilmeleri mümkündür. Sadece bir kurum için değil, iki ve üzerindeki şirketin logosunun aynı promosyon ürününün bünyesinde bulunması dahi sağlanabiliyor. Promosyon kalem baskı gibi ürünlerde genellikle logoların çok büyük olması yerine, kalemin yapısına ve bölümlerine uygun olması sağlanıyor. Ürünler imal edildikten sonra satılarak değil, direkt olarak ücretsiz bir şekilde dağıtımı gerçekleştirilerek insanların yararlanabileceği hale getiriliyor.

Kalem Dağıtımın Firmalara Faydaları

Promosyon kalem imalatı modellerinin kaç adet temin edildiği ve hangi alanlarda kullanıma uygun oldukları gibi pek çok bilgi bulunuyor. Özellikle bu tarz durumlar nedeniyle hem ürünlerin imal edilmesi hem de dağıtım işlemlerinde uygun fiyatlar belirlenebiliyor. İmalatla ilgili işlemlerde birim fiyatları belirlenebileceği gibi, toplu üretimlerde direkt olarak toptan fiyatlar oluşturulabiliyor. Bu sayede istendiği taktirde her zaman için ürünlerin satışı yüzlerce adette olduğu gibi, on binlerce adette de hızlıca gerçekleştirilebiliyor.

Kaliteli bir promosyon eşyasının oluşturulabilmesi için öncelikle malzemenin uygun olacak şekilde seçilmiş olması gerekiyor. Son dönemde direkt olarak malzemeler yerine ürünlerin kendileri yüzlerce seçenek arasından bulunabiliyor. İstediğiniz kalem, ajanda, defter veya diğer ürünle ilgili başvuruda bulunabilirsiniz. Kaç adet üretilebileceği, baskının nasıl yapılabileceği ve baskı boyutlarının ne kadar olabileceği tamamen ürüne bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Promosyon çeşitlerinin özellikle ürünün materyaline göre kaliteli bir şekilde değerlendirilmesi ve kullanıma uygun olması mümkün oluyor. Yüksek çözünürlükte baskı yapıldığı için olumlu sonuçlar elde edilebiliyor.

Promosyon Metal Kalem

En çok tercih edilen kalem modelleri arasındadır. Özellikle lazer baskı tekniği kullanıma çok iyi sonuçlar vermektedir. Metal kalem modelleri aynı zamanda hediyelik setler ve özel kutular içerisinde sunulabilmektedir. Bu sayede daha çekici ve seçkin bir ürün halini almaktadır.

Promosyon Plastik Kalem

Ucuz olmasının yanı sıra aynı zamanda çeşit imkanının da çok olması ürünü tercih sebebi yapmaktadır. Promosyon kalem kategorisinde en çok satan ürünlerin başında yer almaktadır. Hemen her firma tarafından kullanılan kalıcı ve pratik bir promosyon ürünüdür.