Bize Ulaşın: Tel: 0216 310 2602
 
Uygun Fiyat
Uygun fiyatlı promosyon ürünler.
 
Zamanında Teslimat
Ürünleriniz anlaşılan tarihte teslim edilir.
 
Memnuniyet
Üst düzey işçilik ve memnuniyet garantisi.

Geri Dönüşümlü Kalem

Promosyon Geri Dönüşümlü Kalem - mg2592 Promosyon Geri Dönüşümlü Kalem - mg2592
Out of stock

Promosyon Geri Dönüşümlü Kalem - mg2592

Geri Dönüşümlü Kalem Nedir? Çevre bilinci yüksek olan kişi ya da kuruluşlar, doğa dostu ürünlere yö..

1,60TL Vergiler Hariç: 1,60TL

Promosyon Tohumlu Geri Dönüşümlü Kalem - my410 Promosyon Tohumlu Geri Dönüşümlü Kalem - my410
Out of stock

Promosyon Tohumlu Geri Dönüşümlü Kalem - my410

Geri Dönüşümlü Kalem Nedir? Özellikleri Kamu kurumu ve şirketlerin kitlelere ulaşırken doğru mesajl..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Geri Dönüştürülmüş Tükenmez Kalem - pL-102EW Geri Dönüştürülmüş Tükenmez Kalem - pL-102EW
Out of stock

Geri Dönüştürülmüş Tükenmez Kalem - pL-102EW

Ürün ÖzellikleriDoğa dostu GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ hammaddeBoyut: 11 × 140 mmMekanizma: BasmalıPaketleme:..

3,30TL Vergiler Hariç: 3,30TL

Tohumlu Geri Dönüşümlü Tükenmez Kalem - ym411 Tohumlu Geri Dönüşümlü Tükenmez Kalem - ym411
Out of stock

Tohumlu Geri Dönüşümlü Tükenmez Kalem - ym411

 Tohumlu Geri Dönüşümlü Tükenmez Kalem..

3,90TL Vergiler Hariç: 3,90TL

Tohumlu Tükenmez Kalem - p1128 Tohumlu Tükenmez Kalem - p1128
Out of stock

Tohumlu Tükenmez Kalem - p1128

Ürün ÖzellikleriTohumlu tükenmez kalemGeri dönüştürülebilirKarton kutuDoğa dostu karton gövdeMavi re..

4,30TL Vergiler Hariç: 4,30TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


Promosyon Geri Dönüşümlü Kalem

Promosyon geri dönüşümlü kalem, son yıllarda çevrecilik bilincinin artması ve artık promosyon alanında kullanılan ürünlerin bu alanda öncü olması sayesinde çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. Kullanışlı olmasının yanı sıra aynı zamanda müşterilerinize çevre bilinci mesajını da verebileceğiniz kalem modelimiz üzerine renkli logo baskı yapılması açısından gayet uygundur. Her türlü reklam ve tanıtım çalışmalarnızda rahatlıkla kullanabileceğiniz promosyon geri dönüşümlü kalem ürünlerimiz sizlere ekonomik ve kalıcı olma konusunda da fayda sağlayacaktır. Stoklar dahilinde satılan ürünlerimiz hemen teslim seçeneği sayesinde de sizlere için kolaylık sunmaktadır.

Şirket olarak promsoyon geri dönüşümlü kalem ürün tesliminde deneyim sahibiyiz. Bu ürünleri üretip yurdun dört bir yanına eksiksiz ve kusursuzca ulaştırabilmekteyiz. Siz de fonksiyonel ve kaliteli ürün ihtiyaçlarınızı karşılamak için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Farklı gruplar ile kombinleyebileceğiniz bu ürünlerin işinizi kolaylaştıracağını belirtelim. Fuarlarda, iş toplantılarında, günlük yaşamda çalışanlarınıza hoş jestler yapmak için özel anları beklemeyin. Promosyon geri dönüşümlü kalem artık hayatın her alanında kullanılıyor. Küçük ama anlamlı hediyeler çalışanlarınızı oldukça memnun edecektir. Örneğin promosyon geri dönüşümlü kalem seçeneklerine sanal uygulamalarımızdan göz atabilirsiniz. Promosyon kalem, ucuz ancak kullanışlı hediye alternatifi sayesinde markanızı da desteklemiş olacaksınız. Şık kutusunun içinde set halindeki promosyon kalem ürünleri sahibince beğenilecektir. Yaşama renk getirmek elinizdedir. Zengin promosyon çeşitlerinin çok hoşunuza gideceğine eminiz.

Promosyon Geri Dönüşümlü Kalem Özellikleri

Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra aynı zamanda doğaya saygı gösteren ürünümüz kullanım kolaylığı ve kurumsal kimliğiniz ile uyum içerisinde olması konusunda mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Çok renkli baskı imkanı sunan geri dönüşümlü kalem modelleri bir defterin yanında tamamlayıcı bir ürün olarak ta rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede marka ve iletişim bilgileriniz sürekli müşterilerinizin gözü önünde olacaktır.

Son yıllarda özellikle teknoloji yönünde insanların eğilimi daha çok ağırlık kazanırken, pek çok insanın memnuniyetini ön plana çıkaran çalışmalar, daha kaliteli kullanım unsurlarını reklam aracı olarak tercih etmeye neden oluyor. Elbette ki gösterişli, süslü ve uzun süre kullanıma uygun seçeneklerin, iyi bir promosyon malzemesi olduğu konusunda herkesin hemfikir olduğunu söylemek mümkün. Kaliteli ve kullanışlı aynı zamanda gösterişli araçların tercih edilmesi, aynı zamanda işletmenin ya da firmanın adının çok daha geniş kitlelere yayılmasına olanak sağlıyor. Buna reklamcılık sektörünün ve anlayışının son yıllardaki kaliteli gelişimi olarak bakmak mümkündür.
Şirketlerin kendilerini daha fazla ön plana almak ve tanıtımları gerçekleştirme anlamında çabaları doğrudan promosyon ürünler ile gerçekleşir. Satışların artmasını sağlamak bu bağlamda önemlidir. Bu sebeple doğru bir şekilde promosyon geri dönüşümlü kalem ürünlerinin piyasa üzerinde yer alması gerekmektedir. Bunun içinde izlenmesi gereken bir takım stratejilerin olduğunu net olarak söylemek mümkündür.
Doğru bir şekilde promosyon seçimleri mutlaka, cazip olan ve müşterilerin her açıdan ilgilerini çeken ürünler üzerinde olmalıdır. Genelde bu günlük hayatta ilginç gelebilen ya da kişilerin kolay kolay elinden bile bırakamayacağı ürünler üzerinde olabilir. Çakmak, anahtarlıklar, ajanda, bardaklar ya da masa seti bunlara en iyi örnek oluşturur. Burada önemli olan kullanışlılık üzerinde de olarak, promosyon ürünlerinin seçilmesine odaklanmaktır.