Bize Ulaşın: Tel: 0216 310 2602
 
Uygun Fiyat
Uygun fiyatlı promosyon ürünler.
 
Zamanında Teslimat
Ürünleriniz anlaşılan tarihte teslim edilir.
 
Memnuniyet
Üst düzey işçilik ve memnuniyet garantisi.

Kurşun Kalem

Plastik  Kurşun Kalem - 2940 Plastik  Kurşun Kalem - 2940
Out of stock

Plastik Kurşun Kalem - 2940

Promosyon Kurşun Kalem Nedir? Uygun fiyatlı ve kullanışlı bir tanıtım ürünü arayanlar için doğru bi..

3,70TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Promosyon Kurşun Kalem - k-2960 Promosyon Kurşun Kalem - k-2960
Out of stock

Promosyon Kurşun Kalem - k-2960

Promosyon Kurşun Kalem Çeşitleri Firmaların özel günlerde personeline ve müşterilerine hediye olara..

1,25TL Vergiler Hariç: 1,25TL

Promosyon Kurşun Kalem Silgili - s-143 Promosyon Kurşun Kalem Silgili - s-143
Out of stock

Promosyon Kurşun Kalem Silgili - s-143

Promosyon Kurşun Kalem Ne  İşe Yarar? Şirketler için tanıtım ve logolu hediyelik ürünler, birçok av..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Promosyon Kurşun Kalem Siyah - s-144 Promosyon Kurşun Kalem Siyah - s-144
Out of stock

Promosyon Kurşun Kalem Siyah - s-144

Promosyon Kurşun Kalem Özellikleri Kurumsal kimlik oluşturmak amacıyla tercih edilen promosyon kurş..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Tohumlu Kurşun Kalem Tohumlu Kurşun Kalem
Out of stock

Tohumlu Kurşun Kalem

Promosyon Kurşun Kalem Nereden Alınır? İnternet üzerinden birçok ihtiyacımızı giderebiliyoruz. Endü..

4,75TL Vergiler Hariç: 4,75TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


Promosyon Kurşun Kalem

Promosyon kurşun kalem, yıllardır bilinen ve hiçbir zaman modası geçmeyecek ürünler listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Klasik bir ürün olmasının yanı sıra aynı zamanda yazı işi ile uğraşan herkesin temel bir gereksimidir. Promosyon amaçlı kullanabileceğiniz ürünümüzün üzerine firma logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Bu sayede müşteri ziyaretleriniz yada farklı çalışmalarınız esnasında güvenle kullanabileceğiniz bir hale gelmektedir. Günümüzde ekonomik promosyon ürünleri arayanların da tercih ettiği bu ürün aynı zamanda kalıcı ve hoş bir izlenim yaratmaktadır. Başka bir ürünün yanında ekstra olarak verebileceğiniz gibi tek başına da rahatlıkla dağıtılabilir.

Promosyon kurşun kalem, klasik sayılan ürünlerin başında gelmektedir. Pek çok değişik kullanım unsuru insanlar için büyük önem taşırken, gerçekten iyi bir reklam aracı olarak kullanılabilir. Son yıllarda promosyon adına gelişimler çok pozitif noktada sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Firma ve kuruluşların daha geniş çerçeveden promosyon ürünlerine baktıklarını  rahatlıkla söylemek mümkün. Doğru seçim her zaman faydalı olacaktır. Promosyon kalem hem ucuz hemde kalıcı bir ürün olmasından dolayı çok tercih edilmekte ve beğenilmektedir.

Promosyon Kurşun Kalem Özellikleri

Herkesin fayda sağladığı ve memnuniyet kazandığı bir sistemin, elbette ki toplum nezdinde ki önemli yerini de kesinlikle unutmamak gerek. Son yıllarda promosyon konusundaki çalışmalar daha geniş çaplı ve karşılık bulan sonuçlarıyla insanları etkilerken reklamcılık anlayışını da başka bir noktaya taşıyor. Promosyon kurşun kalem size sağlayacağı reklam katkısı sayesinde iş hayatınızda müşterileriniz ile daha kolay iletişimde bulunmanızda faydalı olacaktır. Kısa süre içerisinde teslim alabileceğiniz ve baskılı olarak sunulan ürünümüz sayesinde hızlı ve etkili bir pazarlama çalışması yapabileceksiniz. Promosyon kurşun kalem, aynı zamanda toplatı odalarınızda yada müşterilerinize vereceğiniz bloknot ve defter ürünlerinin yanında kesinlikle kullanılması gereken bir ürün özelliğindedir.

Bugün pek çok değişik unsur da kullanılan promosyon malzemeleri ve onların cazip karşılığı, elbette ki insanların reklamı unsurlarını daha geniş kitlelere yayma konusunda da iyi bir adım atmasına neden oluyor. Yenilenmiş promosyon ürünlerimiz hakkında internet sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Unutmamak lazım ki müşterileriniz için kalıcı olmak ve sürekli hatırlanmak için promosyon ürünleri mükemmel bir alternatiftir.