7 Sonuç Gösteriliyor

Fosforlu Kalem

Promosyon Fosforlu Kalem Nedir?

Promosyon ürünleri endüstrisinin gelişimi, reklam bütçesi ne olursa olsun herkesin işini pazarlamasını mümkün kıldı. Ancak, tüm ürünler aynı mükemmel sonuçları sunmaz. Aslında bazıları, markanızın logosunu ve şirket bilgilerini izleyicilerin zihnine hızlı bir şekilde kazıma yetenekleri nedeniyle daha fazla öne çıkıyor.

Markalı fosforlu kalemlerin olayı budur, sadece reklam yapmazlar, hem genç hem de yaşlı tüketiciler için faydalıdırlar. Bunlar bir ton değeri olan ve bir süre kullanımda kalma potansiyeli olan fiziksel ürünlerdir. Böylece, birileri çok önemli bir bilgiyi işaretlemek için onları her aldığında yeni izlenimler getirebilirler.

Her gün sevilip kullanılan promosyon fosforlu kalemler, marka bilinirliğini kolayca artırabilir. Ne de olsa, müşterilere yararlı ve kalemler söz konusu olduğunda taşınabilir bir şey sağlamak, pazarlama başarısı için bir reçetedir.

Çok yakında, markanız yeni bir pazarlama çağına adım atacak ve doğru insanlar fosforlu kalemlerinizi aldıkça gelişmeye başlayacak. Herhangi bir metnin önemli kısımlarını vurgularken aynı zamanda markanıza dikkat çekeceklerdir. Böylece, etraflarındaki herkesi potansiyel bir sadık müşteri veya müşteri haline getirecekler, zaten kalıcı bir ilk izlenim bıraktığınız için daha sonra kazanmanız daha kolay olacak!

Fosforlu kalemler, herhangi bir şirket promosyonu için mükemmeldir

Müşteriler, müşteriler, personel, öğrenciler ve hatta çocuklardan oluşan geniş bir hedef kitle için uygun olan özel markalı fosforlu kalemler, küçük ama pratik eşantiyonlar yaratmak isteyenler için dayanıklı ve uygun bir seçimdir.

Markalı fosforlu kalemlerimiz, kullanımda olduklarında logonuzun iyi görünmesi için yeterli alan sunar. Bu, hem bir metnin önemli bir bölümünü hem de markanızı vurgulayarak, birisinin yaptığı her şeritle marka bilinirliğini ve farkındalığını artırmalarına olanak tanır. Promosyon fosforlu kalemler diğer yazma araçlarıyla aynı kategoriye girdiği için faydaları aynıdır ve eşit derecede etkilidir.

Markalı fosforlu kalemlerden en çok hangi şirketler yararlanır? Hem küçük hem de büyük işletmeler, hedef kitlelerine sunmak için fosforlu kalemlerin pratikliğini ve çekiciliğini kullanabilir. Bunları eşantiyon olarak kullanmak için parçası olmanız gereken belirli bir alan veya endüstri yoktur. Ne de olsa herkes onları seviyor ve faydalı buluyor!

Promosyon güçleri, bir kelime veya cümlenin önemli olarak işaretlenmesi gerektiğinde düzinelerce gösterimle sonuçlanır. Ayrıca, birileri şu anda onları kullanmasa bile, onları atmazlar. Muhtemelen onları günlük yazma araçları haline getirecek olanlarla paylaşacak veya başkalarına ileteceklerdir!

Fosforlu kalemler hakkında küçük bir tarih

Fosforlu kalemlerin geçmişi 1960’ların başlarına kadar uzanmaktadır. Her şeyi başlatan selefi, su bazlı mürekkep kullanan bir keçeli kalemdi. Tokyo Kırtasiye Şirketi için Yukio Horie’nin icadıydı.

Orijinal fosforlu kalem bu buluştan ilham almıştır ve Carter’s Ink Company’nin eseridir. İlk fosforlu kalem için kredilendirilen kişi Dr Frank Honn’dur. Kalem sadece sarı renkte geldi ve göz alıcı yarı saydam mürekkep kullandı. Hızlı bir şekilde Hi-Liter olarak tescillendi.

Bugün BIC, Stabilo ve Senator gibi şirketler gökkuşağının çeşitli tonlarında ve ötesinde fosforlu kalemler sunuyor. Yeşil, turuncu, pembe, kırmızı, mavi ve sarı gibi klasik renkler çoğu kullanıcı için vazgeçilmez olmaya devam etti.

Fosforlu kalemler her türlü promosyon için mükemmeldir.

Fosforlu kalemler küçük oldukları için çeşitli ticari fuarlarda, sergilerde ve konferanslarda dağıttığınız bedava bir çantanın parçası haline gelebilirler. Basılı bir defter, markalı bir kordon ve çantaya bir promosyon kalem ekleyin ve kendinize kimsenin itiraz etmeyeceği bir hediye verin.

Her zaman ofiste de biraz bulundurabilir ve bir toplantıya yeni veya eski müşteriler geldiğinde dağıtabilirsiniz. Ve dahili bir hediye olarak, markalı fosforlu kalemleriniz her çalışma alanını süsleyecek ve çalışanlarınız için günlük bir araç haline gelecek. Yeni personeliniz için karşılama paketinin bir parçası olarak ofiste kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, üretkenliği artırmak için onları başkasına verin.

Alıcıların bunları hemen kullanması muhtemel olan okullar, ofisler ve konferanslar için bu harika eşantiyonlarla kampanyanıza tipik kalem seçeneklerine göre eğlenceli ve yaratıcı bir avantaj kazandırın.

Kapsamlı markalama seçenekleri

Tasarımınızın profesyonel bir şekilde çoğaltılmasını sağlamak için en son baskı teknolojisini kullanıyoruz. Net metinlerden canlı renkli logolara kadar vurgulayıcılarımız UltraHD baskı, serigrafi veya tam sarmal görüntüleme özelliklerine sahiptir!