19 Sonuçtan 1–16 Arası Gösteriliyor

Kartvizitlik

Promosyon Kartvizitlik Nedir?

Promosyon kartvizitlik modellerimiz yenilendi. Promosyon kelimesi “tanıtım” anlamına gelmektedir. Şirketler potansiyel müşterilerine hitap etmek, kendilerini tanıtmak ve gelişme göstermek gibi amaçlar ile promosyon ürünlerini dağıtır.

Bir nevi kendi reklamını yapmak olarak da tanımlayabileceğimiz promosyon ürünleri için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta şirket kimliğini yansıtmasıdır.

Promosyon Ürün Seçimleri

Şirketlerin ya da firmaların kullandıkları promosyon reklamlarında seçilen ürünler oldukça önemlidir. Bu nedenle de ürün seçimlerinde oldukça dikkati davranmak gerekir.

Promosyon ürün seçimleri nasıl yapılmalı;

• Çalıştığınız alana bağlı olarak promosyon ürününüzü belirlemelisiniz. Eğitim kurumları ya da etüt merkezleri reklam yapmak amacıyla kalem, çanta, ajanda ya da defter gibi ürünleri tercih edebilir. Bu ürünler aynı zamanda çeşitli ilaç firmaları tarafından da tercih edilmektedir.

• Promosyon ürünlerin kaliteli olması şarttır. Seçtiğiniz promosyon ürünü aynı zamanda şirketinizi de temsil etmektedir. Kişilerin uzun süre kullandıkları dayanıklı, kullanışlı ve sağlam ürünler şirket isminizin yayılmasını da beraberinde getirir.

• Firmalar promosyonlar için ürün seçimlerinde baskılama tekniklerine de özen göstermelidir. Bu anlamda şirketiniz ile alakalı iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde paylaşmanız gerekir. Bunun yanı sıra şirket ile alakalı herhangi bir sloganınız var ise ürünlerin üzerine bu sloganlar baskılanabilir. Promosyon kartvizitlik modellerimizden biri mutlaka sizin için.