26 Sonuçtan 1–16 Arası Gösteriliyor

Termos Bardak

Promosyon Termos Bardak Nedir?

Promosyon termos bardak dikkat edilmesi gereken promosyon ürünleri arasındadır. Gıda ile temas eden ürünlerin özel malzemelerden yapılmış olması önemlidir. Bu bakımdan üretim süreçlerimizin tümünde TSE uyumlu, sağlığa zarar vermeyen hammaddeler kullanılmaktadır.

Özenli bir şekilde çağdaş hatlarda üretimi tamamlanmış olan promosyon  bardak üzerine de firma adınız ve logonuz eklenebilinir. Dilediğinizde ambalajlanarak sunulmaya hazır bir şekilde size ulaşımı sağlanacaktır.

Modellerin kapaklı olması sayesinde içindeki sıvı da kolayca ve ısısını kaybetmeden uzun süre bekleyebilecektir. Sıvıları sağlıklı bir şekilde sağlayabilmek için hazırlanmış olan promosyon bardak ürünleri ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır. Fırsatlara dolu olan sanal katalogumuzda her nevi promosyon ürünler de yer bulur. Promosyon ürünlerinin bu renkli termosları ile siz de tanışın.

Oldukça kullanışlı bir model olmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. El altında bulunması gereken kahvaltı, çay sofralarının vazgeçilmez ikramlarından olan sıcak su ve çayın ısısı kaçmadan muhafazasının yolu da termostan geçmektedir. Rengârenk çeşitlerin yer aldığı online katalogumuzu inceleyiniz. Aynı zamanda farklı büyüklüklerde olan taleplerinizi de karşılayabilmekteyiz.