10 Sonuç Gösteriliyor

Bloknot

Promosyon Bloknot Nedir?

Oldukça pratik bir ürün olan promosyon bloknot iş hayatınızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca bu aksesuar çeşitli modellerde tasarlanabilmektedir. Not defterini müşterileriniz için promosyon hediye olarak kullanabilirsiniz. İşinizi daha başarılı hale getirmek istiyorsanız bunun gibi promosyon ürünlerini kullanmayı düşünmelisiniz. İşinizi ve günlük hayatınızı pratik bir şekilde kolaylaştıracak seçeneklerin yer aldığı promosyon ürünlerimiz ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır.

Promosyon bloknot ürününü farklı ürün grupları ile kullanabilirsiniz. Müşterinin ihtiyaç ve tercihlerine göre farklı modeller sunmaktayız. Ürünlerimiz, müşterilerimizin işletmeleri için çekici tasarımlar oluşturmayı bilen deneyimli tasarımcılar tarafından tasarlanmaktadır. Deneyimli tasarımcılarımız, müşterilerin ürünlerine yönelik gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için her zaman çok çalışırlar, böylece onlara her zaman sorunsuz veya zorlanmadan kaliteli hizmet sunabilirler.

Blonot yaptırmanız için 5 önemli ihtiyaç nedir?

İşletmenizi tanıtmak ve markanızın hak ettiği bilinirliği kazanmak için reklama yatırım yapmanız gerekir. Bundan kaçış yok. Ancak bu, pahalı basılı eşantiyonlar için savurganlık yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Düşünülmüş bir yaklaşıma sahip olmak çoğu zaman fayda sağlayabilir.

Şirket markalı not defterleri, müşterilere sunabileceğiniz en faydalı promosyon eşantiyonlarından biridir. Sadece geniş bir kullanım yelpazesine sahip olmakla kalmazlar, aynı zamanda çok da kullanışlıdırlar. İster ofiste, ister iş toplantılarında, konferanslarda, evden çalışırken, ticari fuarlarda veya sergilerde olsun.

1. Promosyon bloknot profesyonel, pratik ve arzu edilen masa ürünleridir

Kurumsal dünyada, markalı bir ürünü başka bir kartvizit gibi kullanmaktan daha iyi bir şey yoktur, ama daha iyisi! Bu nedenle, not defterleri birçok reklam profesyoneli için iyi bir seçimdir. Herhangi bir promosyonun amacı markanızın HER YERDE olmasıdır. Bu nedenle, sahip olduğunuz her şeyi kullanmalı ve markanızın kim olursa olsun herkes tarafından görülebildiğinden emin olmalısınız.

Defterler ve masa arkadaşları hemen her yerde, her zaman kullanılabilir. Müşteriler için harika ofis kırtasiye eşantiyonları ve iş hediyeleri oluştururlar. Aynı şekilde, okullar, kolejler, konseyler, hayır kurumları ve üniversiteler arasında da popülerdirler. İşletmenize, hizmetlerinize aşina olmayan insanları kazanma becerisi kazandıracaklardır.

2. Not defteri baskısı birçok marka seçeneği sunar

Promosyon ürünlerini tam istediğiniz gibi yapma özgürlüğüne sahip olmak istiyorsunuz. Ancak, belki de baskılı bloknotların işletmeniz için doğru pazarlama araçları olup olmadığından emin değilsiniz.

Eğer durum buysa, bizi dinleyin. Bu düşük maliyetli eşantiyonlarla ilgili en iyi şey, son derece özelleştirilebilir olmalarıdır. Kapaklı not defterleri, spiral ciltli not defterleri ve kağıt not blokları dahil olmak üzere birçok farklı stilde mevcuttur.

Geniş bir sanat eseri alanıyla çalışabilir ve doğru müşterileri çekecek bir tasarım oluşturabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı stil vardır, böylece her durum için doğru not defteri türünü seçebilirsiniz!

3. Not defterleri ucuzdur, ancak oldukça etkilidir

Şirket eşantiyonları söz konusu olduğunda, baskılı bloknotlar piyasadaki en ucuz eşantiyonlardan bazılarıdır. Ancak, buna rağmen, size sürekli reklam başarısı getirebilecek sonuçlar ve marka bilinirliği yaratırlar! Kağıt pedlerin pratikliği herkesin beğenisini kazanacaktır. Sadece üzerine yazı yazabileceğiniz kağıtlar kadar basit bir ürünü dağıtarak bile marka bilinirliği kazanabilirsiniz.

4. Masa altlıkları büyük etki yaratır!

Kişiselleştirilmiş masa altlıklarının neden en çok satan ürünlerden biri olduğunu anlamak kolaydır. Hiç kimse: “Hayır, yeterince yazı defterim var” veya “Hayır, harika bir hafızam var ve hiçbir şey yazmama gerek yok” demez! Böyle bir şey olmaz ve neden olsun ki?

Pratiklik önemli bir husustur, ancak not defterlerinin müşterileriniz için ücretsiz olduğunu unutmayalım. iPad’lerini her şey için kullanıyor olsalar bile, üzerine yazacak bir şeye ihtiyaç duyacakları bir an gelecektir. Neyse ki, bu olduğunda markanız orada olacak ve fark edilmeyi bekleyecektir.

Ne zaman bir şey yazılması veya ezberlenmesi gerekse, eşantiyonlarınız işe yarayacaktır. Not defterlerinden elde edeceğiniz görünürlük, insanlara faydalı bir şey verdiğiniz için işinizin büyümesini sağlayacaktır!

5. Kapsamlı baskı ve markalama seçenekleri!

Ürün yelpazemizde çeşitli not defteri baskı seçenekleri sunuyoruz. Buna serigrafi baskı ve en son UltraHD fotoğraf baskı teknolojisi de dahildir. Bu, tam renkli fotoğrafları ve grafikleri çoğu tedarikçinin yalnızca hayal edebileceği bir standartta yeniden üretmemizi sağlar.

Grafik tasarımcılardan oluşan ekibimiz ürün seçiminde uzman tavsiyesi sunmak için her zaman hazırdır. Logonuzun ve mesajınızın her zaman en yüksek kalitede yeniden üretilmesini sağlayacaklardır.

Baskılı bloknotlarınızı bugün satın alın!