Bize Ulaşın: Tel: 0216 310 2602
 
Uygun Fiyat
Uygun fiyatlı promosyon ürünler.
 
Zamanında Teslimat
Ürünleriniz anlaşılan tarihte teslim edilir.
 
Memnuniyet
Üst düzey işçilik ve memnuniyet garantisi.

Purjör Anahtarlık

Purjör Anahtarlık - Purjör Anahtarı Purjör Anahtarlık - Purjör Anahtarı
Out of stock

Purjör Anahtarlık - Purjör Anahtarı

Promosyon Purjör Anahtarlık Kış aylarının vazgeçilmezi olan aksesuar purjör anahtarlık, şimdi promo..

3,70TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)


Promosyon Purjör Anahtarlık

Promosyon purjör anahtarlık ev yada iş yerlerinizde yer alan kombi cihazlarının bağlı olduğu peteklerin zaman içerisinde içerisinde biriken havayı alma amacıyla kullanılan mükemmel işlevselliği olan bir ürünür.

Doğalgaz sektörü tarafından en çok kullanılan ürün promosyon purjör anahtarlık ürünüdür. Promosyon ürün olma özelliğinin yanı sıra aynı zamanda kombi kullanımı olan mekanda olmazsa olmaz bir ürün özelliğini taşımaktadır. Bu ürün sayesinde doğalgaz petekleri içerisinde birikmiş kirli su ve fazla basıncın çok pratik bir şekilde tasfiyesi mümkündür.

Purjör Anahtarlık Nasıl Kullanılır

Purjör anahtarlık, kullanım kolaylığı olması ve aynı zamanda verilen müşteriler tarafından sürekli kullanılmasından dolayı sektörün en çok sevilen ve beğenilen ürünüdür. Modellerimiz döküm tekniği ile imal edilmekte olup kalıplardan logolu bir şekilde çıkmaktadır. Bu sayede purjör üzerinde olan baskınız ömür boyu kalıcı olacak ve markanızı taşıyacaktır.

Hem reklam ve promosyon amaçlı kullanılması hem de bir ihtiyaç malzemesi olan purjör anahtarlık ürünümüz kampanyalı özel satış seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Özel olarak paketlenen ürünümüz ömür boyu kullanılacak hem bir reklam malzemesi hem de her kombi olan mekanın vazgeçilmez ihtiyacıdır.

Kolay kullanım unsurları son derece cazip ve işe yarayan araç gereçler firmalar adına gerçekten çok önemli bir avantaj gibi duruyor. Son yıllarda gelişim teknoloji yönünden ağırlık gösterirken gerçekten mükemmel bir potansiyeli temsil ediyor.

Purjör Anahtarı Nasıl Üretiliyor ?

Purjör anahtarlık ürünümüzün birbirinden bağımsız ön ve arka kısımları bulunmaktadır. Genellikle ön tarafa bayinin bağlı olduğu ana firma logosu arka tarafa da bayinin telefon numarası ve ismi yazılmaktadır. Kalıp usulü döküm olarak üretilen promosyon hava alma anahtarı modelimiz çok sağlam ve ömürlük bir üründür. Herhangi bir darbe veya zorlama sonucu ürünün hasar görmesi ve deforme olması imkansızdır. Kombi bayileri tarafından uzun yıllardır kullanılan ürünümüz aynı zamanda bir teknik aparat özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Özel olarak vakumlu paketlerde teslim edilen promosyon purjör anahtarlık ürünümüz bir kombi bayisinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Kombi müşterileri tarafından ilgi ile karşılanan ürün sayesinde kombi bayileri satışlarını arttırmakta ve arıza servislerinin akılda kalıcı olması konusunda büyük önem taşımaktadır.