11 Sonuç Gösteriliyor

Kauçuk Anahtarlık

Promosyon Kauçuk Anahtarlık Nedir?

Özel PVC Kauçuk Anahtarlıklar Ticari Fuarlarda ve Promosyon Etkinliklerinde Mükemmel Eşantiyonlardır.

PVC anahtarlıklar ve kauçuk anahtarlıklar Ftalat içermeyen ve BFA içermeyen malzemelerle üretilir, bu nedenle CPSIA ve PROP 65 uyumludurlar. Özel kauçuk anahtarlıklar esnek, dayanıklı ve renklidir. Eğlenceli karakterler yaratmak için popüler bir malzeme olmuştur.

PVC anahtarlıkları ve kauçuk anahtarlıkları sağlanan tasarımlara ve özelliklere göre özelleştirebilir. Herhangi bir boyut ve şekilde 2D düz veya 3D kübik olarak tek taraflı veya çift taraflı olabilir. Metal anahtarlıkların yüksek maliyetleri sizi engelliyorsa, yumuşak PVC anahtarlıklar bir sonraki projeniz için uygun olabilir.

Teknik Özellikler

Malzeme: Yumuşak PVC (Ftalat ve BFA içermez)
Tasarım: Tek veya çok katmanlı 2D veya 3D ve 1 taraflı veya 2 taraflı
Renkler: normal PVC renkleri Pantone ile eşleştirilebilir ve baskı yapılabilir

Özel kauçuk anahtarlıklar ve PVC anahtarlıklar 2D tek katmanlı veya çok katmanlı ve 3D olarak mevcuttur. Verilen Pantone numaralarıyla eşleşen sıvılaştırılmış PVC renkleri, silikon kalıba yukarıdan aşağıya doğru ters sırada bir şırınga ile uygulanır.

PVC anahtarlık fabrikamız, üretkenliği artırmak ve malzeme kullanımında daha verimli olmak için otomatik renklendirme makineleri ile modernize edilmiştir. Bu nedenle müşterilerimize daha iyi ve daha rekabetçi fiyatlar sunabiliyoruz.