130 Sonuçtan 1–16 Arası Gösteriliyor

Plastik Kalem

Promosyon ürünler denilince promosyon kalemler bir numaralı tercih olmaya devam ediyor. Şirket logonuz ve marka mesajınız ile basılan premium plastik kalemler, markanızı ‘yazma’ yerine koyacaktır! Markalı plastik kalemler çok çeşitli renk ve stillerde mevcuttur. Marka bilinirliğini artırmak için ticaret fuarlarında, konferanslarda ve sergilerde dağıtmak için mükemmeldir. Üniversitelerde ve yardım ve bağış toplama etkinliklerinde eşit derecede popülerdirler.

Başarılı ticari promosyonlar için birinci sınıf plastik kalemler

Birinci sınıf plastik kalemlerimiz en çok satan ürünlerimizden biridir ve bunun bir nedeni vardır. Hafif olmalarının yanı sıra yapımı kolay ve ekonomiktirler. Satın alınabilir olmalarına rağmen, markanızı pazarlama işini diğer kalem türlerinden daha az etkili yapmazlar.

Bu gerçekten bir sayı oyunu aynı miktarda para için, diğer tüm kalem türlerinden çok daha fazla plastik satın alabilirsiniz. Aldığınız her ek kalemle işletmeniz daha önemli sayıda kişiye ulaşacaktır.

Bazı durumlarda, nicelik en yüksek kaliteyi sağlar. Herkesin pazarlama bütçesine uygun kalem modelleri ve stilleri taşıyoruz.

Pazarlama ihtiyaçlarınız için neden birinci sınıf plastik kalemleri seçmelisiniz?

Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, plastik dayanıklı ve hafiftir. Plastik olmasaydı, ev aletleri ve aletler gibi her gün güvendiğimiz çoğu öğe ya on kat daha pahalı ya da tamamen imkansız olurdu. Dahası, plastik olmasaydı size bu havalı ama ucuz promosyon kalemleri sağlayamazdık.

Malzemeyle çalışmak çok kolay olduğu için plastik kalemler, seçimimize göz atarak anlayabileceğiniz çeşitli şekil, boyut ve renklerde gelir. Teşvik etmek istediğiniz işin türü ne olursa olsun, ona uygun bir kalem modeli mutlaka bulabilirsiniz. Ek olarak, her modelin aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç stil ve renk çeşidi vardır. Böylece promosyon plastik kalemlerinizi daha da kişiselleştirebilirsiniz.

Hafif olmaları da plastik kalemleri pratik ve kolay taşınabilir kılar. Bir şeyi yazmak veya bazı kağıtları imzalamak için ne kadar sıklıkla bir kaleme ihtiyaç duyduğumuzu göz önünde bulundurursak, bu özellik çok önemli görünüyor. Çantanızda ve hatta cebinizde taşıyabilirsiniz ve çoğu durumda kıyafetlerinize bile takabilirsiniz. Plastik kalemler en hafif tabirle çok yönlüdür.

Plastik kalemlerin kısa tarihi

Kalemler binlerce yıldır ortalıkta olmasına rağmen, bugün bildiğimiz şekliyle plastik kalemler 20. yüzyıla kadar yoktu. 1924 yılında WA Sheaffer Pen Company ilk plastik dolma kalemleri satmaya başladı. Birkaç yıl sonra Macar mucit Lazlo Biro, tükenmez kalemi icat ederek kalemlere bakışımızı tamamen değiştirdi. Bunlar da plastikten yapılmıştır.

Firmaların plastik kalemlerin reklam potansiyelini fark etmesi ve bundan faydalanması uzun sürmedi. Örneğin, Pepsi Cola 1937 gibi erken bir tarihte pazarlama için kalem kullanıyordu! Bu gerçek, yalnızca plastik kalemlerin zamansız ve etkili bir reklam yöntemi olduğu iddiamızı desteklemektedir.

Günümüzde plastik kalemler çok sayıda şekil, boyut, renk ve desene sahiptir. En sevdiğiniz çizgi film karakterleri gibi şekillendirilebilirler, üzerlerine stres çarkları, bir ekran kalemi takılabilir veya basitçe daha pahalı ve gösterişli görünmeleri için yapılabilirler. Plastik kalemler ve reklam söz konusu olduğunda günümüzde hiçbir şey imkansız değildir!

Birinci sınıf plastik kalemlerimizle kendinizi tanıtın

Plastik kalemler her yerde. Her ofiste, banka gişesinde ve hatta spor salonu resepsiyon masasında olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle, hem küçük işletmelerin hem de büyük ölçekli işletmelerin kendilerini tanıtmak için bunları yoğun bir şekilde kullanması şaşırtıcı değil.

Bir düşünün bir kişi promosyon kalemi aldığında, büyük olasılıkla onu yanlarına alacak ve ihtiyaç duyduklarında kullanacaklardır. Ve bunu her yaptıklarında, logonuzu ve şirket adınızı görecekler ve işletmeniz onlara hatırlatılacak. Dahası, etraftaki herkes de onları fark edecek. Hizmetlerinizi hemen aramayabilirler ancak kalemin üzerindeki yazıyı gördüklerinde markanız akıllarına kazınacak ve bu da onları sizinle iletişime geçmeye teşvik edecektir.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, kalemlerde reklam vermemek önemli bir kaçırılmış fırsat gibi görünüyor. Sonuçta, bunu yapmak çok kolay, uygun fiyatlı olduğundan bahsetmiyorum bile. Geniş kalem yelpazemizden en sevdiğiniz modeli ve rengi seçip sipariş vermeniz yeterli . Ardından, onları mümkün olan herkese dağıtın  müşteriler, çalışanlar, iş ortakları, vb. Fazladan yol kat etmek ve müşterilerinizi etkilemek istiyorsanız, en sevdiğiniz markalı kırtasiye malzemeleriyle kalem setleri bile yapabilir ve onları başkalarına verebilirsiniz.

Promosyon kalemlerinizi bugün satın alın!

Müşterilerimizin mümkün olan en iyi fiyatları aldığından emin olmak için fiyatlarımızı tüm önde gelen Türkiye tedarikçileri ve toptancı üreticilere karşı günlük olarak kontrol ediyoruz. Uygun fiyatlı plastik kalemler, fosforlu kalemler, çevre dostu tükenmez kalemler ve tam renkli baskılı kalemler dahil olmak üzere tüm kalem yelpazemizi neden keşfetmiyorsunuz ?