Sırala:
Göster:

Jel Kalem

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Jel Kalem

Promosyon Jel Kalem Nedir?

Markanızın görünürlüğünü artırmak için benzersiz bir şey mi arıyorsunuz, sonra da özel markalı jel kalemlerden başkasına bakmayın. Daha cesur, daha zengin tonları ile kişiselleştirilmiş promosyon jel kalemler mükemmel bir seçimdir. Özel promosyon kalemlerimiz , sayfaları süslemek, günlükleri özelleştirmek ve hatta çizimlerin ana hatlarını çizmek için mükemmeldir. Marka bilinirliğini artırmak için varillerine şirket logonuzu, mesajınızı veya iletişim bilgilerinizi yerleştirin.

Özel baskılı jel kalem koleksiyonumuz, herkesin tercihine uyan farklı renk ve stillere sahiptir. Kapaklı tasarımları ile promosyon jel kalemler, normal logolu tükenmez kalemlerden alabileceğiniz klasik hissi verir. Ticaret fuarları, konferanslar, iş kongreleri ve diğer kurumsal etkinlikler için mükemmel eşantiyonlardır. Ayrıca okula dönüş paketlerinize veya ofis kırtasiye hediyelerinize bir eklenti olarak özel jel kalemler sunabilirsiniz.

Jel kalemlerin temel avantajı, çizimleri ve yazıları kolayca görünür hale getirmektir. Kalem uçlarının ince tasarımı ile daha hassas bitmiş görünümlü çizimler elde edebilirsiniz. Promosyon jel kalemler, özel baskılara izin verdiğinden, arzu edilen herhangi bir mesaj veya logo basılabilir. Ayrıca promosyon jel kalemler, uzun süre kullanılabilir ve çok uygun fiyatlara satın alınabilir.