Bize Ulaşın: Tel: 0216 310 2602
 
Uygun Fiyat
Uygun fiyatlı promosyon ürünler.
 
Zamanında Teslimat
Ürünleriniz anlaşılan tarihte teslim edilir.
 
Memnuniyet
Üst düzey işçilik ve memnuniyet garantisi.

Şapka

Şapka - 033 Şapka - 033
Out of stock

Şapka - 033

..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Şapka - 034 Şapka - 034
Out of stock

Şapka - 034

..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Şapka - p103 Şapka - p103
Out of stock

Şapka - p103

Şapka - p103 ürünümüzde en uygun fiyat ve en hızlı teslimat ile sizlerleyiz. % 50 ye varan indirimli..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


Promosyon Şapka Modelleri

Promosyon şapka yaz aylarının vazgeçilmez promosyon ürünüdür. Firmalar promosyon ürünler sayesinde müşteri sayısını ve satışlarını arttırmayı, marka değerlerini yükseltmeyi ve mevcut müşterilerin devamlılığını sağlamayı hedefler. Bu hedeflerin gerçekleşmesinde en iyi şekilde reklam yapılması gerekir. Promosyon kelime anlamına baktığımızda tanıtım anlamına gelir. Şirketler kendi tanıtımlarını promosyon ürünler ile gerçekleştirir. Bu anlamda promosyon ürünlerin şirketlere sağladığı katkılar;
• Şirketler çalışanlarına promosyon ürün dağıtımında bulunarak onların motivasyonunu ve bağlılığını arttırır.
• Promosyon şapka ürünleri sayesinde potansiyel müşterilere de ulaşılır. Bu sayede müşteri sayısı arttırılabilir.
• Firmalar kendi adlarını daha kalabalık ortamlarda duyurarak binlerce kişiye ulaşabilir.
Promosyon şapka ürünlerinden dilediğinizi seçerek firmamız üzerinden satın alma işlemlerinde bulunmanız mümkündür. Ürünlerimizi inceledikten sonra iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi verdikten sonra ise hedeflerinize ulaşmak için promosyon dağıtımında bulunarak ilk adımınızı atabilirsiniz.

Promosyon Şapka İmalatı

Genel itibariyle çok düşük bütçeli promosyon dağıtımı için tükenmez kalem, promosyon şapka, termos, anahtarlık gibi promosyon ürünleri sıralanırken özgünlük açısından da belirgin bir durum yakalanması önem taşımaktadır. Bunun için ürün tercihi sonrasında yapılacak belli işlem kuralı vardır.

Ürün üzerine firma ya da markaya ait şekil, logo ya da yazı yazılmasıyla özgünlük sağlanabilirken çok daha etkili bir durum için belirgin fark olması da önem taşımaktadır. Yazı biçimi, şekli, boyutu ya da rengi üzerinde yapılacak değişiklikle elde edilmesi daha kolaydır. Ayrıca farklı bölümüne konulabilecek işaretle de algıda seçicilik sağlanması söz konusudur. Böylelikle müşteri adayı devamlı olarak markayla yakın ilişkiye girerken kısa zaman içinde ilgi duymaya başlaması da kaçınılmaz olabilmektedir. Ürünün günlük kullanıma uygun olmasıyla bu süre daha da kısalırken müşteri adayı ve çevresi için reklam yapma imkânı da elde edilmektedir.