3 Sonuç Gösteriliyor

Şapka

Promosyon Şapka Nedir?

Promosyon şapka yaz aylarının vazgeçilmez promosyon ürünüdür. Firmalar promosyon ürünler sayesinde müşteri sayısını ve satışlarını arttırmayı, marka değerlerini yükseltmeyi ve mevcut müşterilerin devamlılığını sağlamayı hedefler. Bu hedeflerin gerçekleşmesinde en iyi şekilde reklam yapılması gerekir. Promosyon kelime anlamına baktığımızda tanıtım anlamına gelir.

Kişiselleştirilmiş şapkalar ve markalı keplerle markanızın akılda kalmasını sağlayın. Ürün koleksiyonumuz, geleneksel kişiselleştirilmiş şapkalar, siperlikler, snapback düz fatura şapkaları, kamyon şoförü şapkaları, hem yapılandırılmış hem de yapılandırılmamış beyzbol şapkaları, logolu örgü özel şapkalar ve Polar kafa bantları gibi çeşitli şapkalarla sektörün en iyisidir.

Eğlenceli, şık ve işlevsel özel baskılı şapkalar markanızı tanıtmak ve alıcılarınıza harika bir hediye sunmak için idealdir. Özel logolu şapkalarınız için en sevdiğiniz malzemeyi, rengi, fiyat noktasını ve baskı yerini seçin.

Logolu bir şapka yapmanın maliyeti nedir?

Kısa cevap, ucuz özel şapkaların en dar bütçelere bile uyacağı, daha büyük bütçelerin de kesinlikle seçeneklere sahip olduğudur.

Şapkaya logo koyabilir misiniz?

Evet! Özel logonuzu veya kurumsal markanızı taşıdığımız şapkalara ekleme konusunda uzmanız. Logonuzu ekleme seçeneklerinden bazıları arasında her zaman popüler olan nakış, serigrafi, tampon baskı, ısı transferi, kabartma ve hatta örgü bulunmaktadır. Hangi dekorasyon seçeneğini seçerseniz seçin, baskınız harika görünecektir.

Logo şapkanın hangi yüzüne basılır?

Özelleştirilebilir şapkaların güzelliği, logonun istediğiniz yere yerleştirilebilmesi ve yine de sonuçları görecek olmanızdır. Özel baskılı şapkalar öne, arkaya ve hatta yana doğru takılabildiği için logo yerleştirme konusunda pek çok seçenek sunar. Alıcınız özel logolu şapkalarını hangi şekilde giymeyi seçerse seçsin, her yerdeki insanlar baskınızı görecektir.

Alıcı, özelleştirilmiş şapkasını her taktığında, çıkardığında ve aynada kendini gördüğünde bunu fark edecektir. Öyleyse devam edin ve tüm faturayı, faturanın yanını, arka kayışı, özelleştirilmiş şapkanın her iki tarafını, arkasını veya hatta birden fazla yeri süsleyin – her açıdan dikkat çekeceksiniz.

İşletmeniz için Kişiselleştirilmiş Şapkalar

Yapılandırılmış veya yapılandırılmamış seçenekler ve çeşitli ayarlanabilir kapaklar ile her alıcıya uyacaksınız. Bir promosyon şapkası, güvenli bir uyum için ayarlanabilir bir Plastik çıtçıtlı kapağa, bir Velcro kapağa, bir kanca ve halka kapağa sahip olabilir veya hatta hiçbir kapağa sahip olmayabilir. Kış promosyon şapkalarında en sevdiğiniz malzemeyi seçersiniz ve özel siperliklerle klipsli bir seçeneğiniz bile vardır.

Markanızla eşleşecek rengi de seçin. Gökkuşağının her rengini, mavi, kırmızı, siyah, altın ve çok daha fazlasını taşıyoruz. Şapka promosyon ürünleri koleksiyonumuzda da kalite asla bir sorun değildir. Envanterimizdeki her şey yüksek kaliteli olmakla kalmıyor, aynı zamanda logolu birçok güvenilir marka özel şapka da taşıyoruz.

Bu etkileyici istatistikleri, markanızın şehrin dört bir yanındaki kafaların üzerinde yürüyen bir reklam panosundan alacağı pozla birleştirin ve bir promosyon şapkasının size inanılmaz faydalar sağlayacağını görmek kolaydır. Şimdi özelleştirilebilir şapka siparişinize hızlı bir başlangıç yapmak için mükemmel bir zaman. Özel promosyon şapka koleksiyonumuza göz atın ve favorilerinizi not edin.

Sipariş vermeye hazır olduğunuzda, kullanışlı sipariş sistemimizi kullanarak siparişinizi çevrimiçi olarak verebilirsiniz. Özelleştirme ve sipariş sürecinin her adımında size yol gösterecektir. Ayrıca sohbet butonumuza tıklayarak sorularınızı gerçek zamanlı olarak yanıtlayabilirsiniz.