Bize Ulaşın: Tel: 0216 310 2602
 
Uygun Fiyat
Uygun fiyatlı promosyon ürünler.
 
Zamanında Teslimat
Ürünleriniz anlaşılan tarihte teslim edilir.
 
Memnuniyet
Üst düzey işçilik ve memnuniyet garantisi.

T-shirt

Bisiklet Yaka  T-Shirt Bisiklet Yaka  T-Shirt
Out of stock

Bisiklet Yaka T-Shirt

Bisiklet Yaka T-Shirt ürünümüzde en uygun fiyat ve en hızlı teslimat ile sizlerleyiz. % 50 ye varan..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Polo Yaka T-Shirt Polo Yaka T-Shirt
Out of stock

Polo Yaka T-Shirt

Polo Yaka T-Shirt ürünümüzde en uygun fiyat ve en hızlı teslimat ile sizlerleyiz. % 50 ye varan indi..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)Promosyon T-Shirt Nedir ?

Promosyon T-shirt modellerimiz yenilendi. Ürün gruplarımız içerisinde çok özel ve kaliteli aynı zamanda da ekonomik birçok promosyon ürün yer alır. Menüler altında listelenmiş ürünler kolaylıkla ürünleri tespit etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her an ve her yerden sanal ortam uygulamalarına girip siparişinizi verebilirsiniz. Yoğun geçen bir günde günlük hayatımızdaki koşuşturmadan dolayı promosyon alışverişinize vakit ayıramamış olabilirsiniz. Bu durumda internet üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde promosyon seçimlerinizi yapacağınızı hatırlatalım. Uzun yıllardır promosyon sektöründe olduğumuzdan dolayı hem hizmet hem de üretim firmalarını yakından tanımaktayız. Bu bakımdan doğru hizmeti doğru kullanıcıya ulaştırma konusunda deneyim sahibiyiz. Kalitenin yanında ekonomiye ve fonksiyonel ürünlere önem veren firmalar promosyon alışverişinde en doğru adresi tercih ediyorlar. Yaz aylarının vazgeçilmez ürünü promosyon t-shirt modellerimizden biri mutlaka sizin için.

Promosyon Ürünlerin Müşteri Odaklı Etkisi

Firma bünyesinde yapılan çeşitli promosyon dağıtımıyla çok daha yüksek düzeyli reklam kazanım süreci elde edilmektedir. Promosyon işleyişinde aynı zamanda birçok önemli husus belirleyici niteliktedir. Başta verilecek promosyon ürünleri olmak üzere çeşitli kriter belirleme durumuna sahip olan bir tanıtım yapısı olduğu görülmektedir. Yapılan araştırma ve kazanım süreciyle birlikte etki gücü hesaplaması da firma-sektör bağlamında oluşmaktadır. Genel itibariyle sıradan olarak kabul edilmesine karşın kullanımı yaygın olan ürün seçimi yapılmaktadır. Anahtarlık, dolmakalem, tükenmez kalem, araç kokusu, parfüm, kitap ayracı, powerbank ürün dağıtımıyla etki gücünün arttırılması amaçlanır.

Promosyon Etki Gücü Arttırılması
  • Seçilecek ürün ile firma arasında bağlam bulunması gereklidir.
  • Ürün kullanımında özgünlük olması sağlanmalıdır.
  • Firmaya ait bir ürün olmasıyla ilişki ağı korunurken güven duygusu da yaratılmaktadır.
  • Ürün dağıtımının özel anlama sahip belirli gün ve saat diliminde yapılarak etki gücü arttırılabilmektedir.
  • Günlük kullanıma sahip ürün tercihiyle etki gücünün arttırılması söz konusu olurken kalite standardının korunması da önem taşımaktadır.