53 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürün Menüsü
Gösterim 9 24 36
Kapat

Promosyon Plastik Kalem – mg206

 0,82 + KDV
Kapat

Promosyon Plastik Tükenmez Kalem – mg802

 1,40 + KDV
Kapat

Promosyon Plastik Kalem – mg204

 0,74 + KDV
Kapat

Promosyon Plastik Kalem – mg60

 0,73 + KDV
Kapat

Plastik Kalem – mg212

 0,74 + KDV
Kapat

Promosyon Plastik Kalem – mg-62

 0,73 + KDV
Kapat

Promosyon Plastik Kalem – mg7716

 0,70 + KDV
Kapat

Promosyon Plastik Kalem – mg27

 0,72 + KDV
Kapat

Promosyon Plastik Kalem – mg24

 0,70 + KDV
Kapat

Promosyon Plastik Kalem – mg2503

 0,94 + KDV
Kapat

Plastik Kalem – mg210

 0,74 + KDV
Kapat

Plastik Kalem – mg225

 1,28 + KDV

Promosyon Plastik Tükenmez Kalem

Promosyon plastik kalem hem fiyat uygunluğu hem de çeşit bolluğu açısından en çok tercih sebebi olan promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Firmaların müşterilerine her dönem için verebilceği bir ürün olmasının yanı sıra aynı zamanda günlük kullanım içinde bir ihtiyaç olması plastik kalem ürününü daha popüler hale getirmektedir. Kalem üzerine uygulanan farklı baskı teknikleri sayesinde tamamen kurumsal bir hale dönüşen kalemler renkli logo baskı teknikleri için de gayet uygundur.

Fuar çalışmaları, yıl sonu promosyon çalışmalarının yanı sıra toplantı, dış etkinlikler ve her türlü organizasyon çalışmasında promosyon plastik kalem modelleri rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kalem seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri ürünün orijinal refil içermesi ve uzun süre kullanıma uygun olmasıdır. Bu sayede ayrılan bütçe hem amacına ulaşacak hem de yapılan reklam çalışmasından en yüksek performans elde edilmiş olacaktır. Promosyon plastik kalem, modellerimiz uygun fiyatlı olmasının yanı sıra aynı zamanda en yüksek kalite standartlarında sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Sipariş verebilmeniz için ilk başta beğeninize uygun olan ürünü seçmenizi sizlerden rica ediyoruz. Akabinde kalem üzerine uygulanacak olan logo ve yazılmasını istediğiniz bilgileri bize yollamanız akabinde ürün tasarımınız yapılmaktadır. Promosyon plastik kalem, ürünümüzde ortalama teslim süremiz 5 iş günüdür.

Firmaların kendilerini ön plana çıkarma planlanmasında, promosyon plastik kalem  ürünlerinin müşterilere ulaştırılması gerekir. Buradaki temel amaç uzun vadede kalıcı güveni oluşturmak ve tercih edilebilen bir marka olmaktır. Farklı bakış açısına sahip olan ve kullanımı her zaman mümkün olan promosyon ürünler tercih edildiğinde istenilen beklentiler de doğrudan alınabilecektir. Buradaki temel nokta, doğrudan müşterilerin lehine bir çalışmanın izlenebilmesidir.
Farklı düşünmek, iyi işleri ortaya koymak ve bunu promosyon kalem ürün tercihlerinde yapmak sizi ileriye doğru taşır. Bu sebeple çok fazla basit olmak yerine, müşterilerinizin ilgisini çeken ve onlara gerçekten pahalı bir şeyi bedava veriyormuş algısını oluşturmanız, promosyon plastik kalem markanızın ne kadar cömert olduğunu da yansıtacaktır.

İyi bir reklam, büyük bir müşteri kitlesi demektir. İyi bir müşteri kitlesi ise doğrudan kar miktarının artması ve büyüme anlamına gelir. Firmalar ise promosyon ürünler ile kendi reklamlarını yaparlar ve müşterilerinin güvenini kazanırlar. Özelikle de müşterilere dağıtılan promosyon ürünler, iyi bir tanıtım aracı ve güven verme yolu açısından kayda değer bir olanağa sahiptirler.

Promosyon Kalem Ürünleri Nerelerde Kullanılır ?

Firmaların promosyon ürünlere yönelerek müşterilerine bu ürünleri dağıtması, markalaşma yolunda büyük bir adım olacaktır. Böylece ister satılan ürünlerin konseptine göre ister farklı bir konsepte göre yapılan işe dayalı olarak promosyon ürünlere yönlenebilir. Bu sayede müşterilerinizin zihinlerinde ilk tercih edilen ve kalıcı güven veren bir zemini hazırlamış olursunuz.