Promosyon Ürünleri İnceleme, Promosyon Kalem Modelleri

Şirket Kimliğine Uygun Promosyon Kalem

promosyon-kalem

Promosyon kalem, şirketlerin, derneklerin, kurumsal firmaların kendi isimlerini duyurması ve hedef müşteri kitlesine hitap etmesi açısından tercih edilmektedir. Bu bakımdan çeşitli ürünler seçilerek çalışanlara ya da müşterilere dağıtılır. Çakmak, powerbank, defter, ajanda gibi daha pek çok ürün promosyon ürün kategorisinde yer almakta.

 Hangi Sektörlerde Tercih Edilir?

promosyon kalem 04Şirket kimliğinize uygun bir pormosyon seçmeniz oldukça önemlidir. Bu bakımdan kurumsal yapınıza uygun ve şirketinizi temsil edecek bir ürün seçmeniz gerekir. Promosyon kalem için sektör kullanım alanları şu şekildedir;

  • Özellikle eğitim kurumlarında kalemler sıklıkla tercih edilir. Bu bakımdan dershaneler, özel okullar, etüt merkezleri isimlerini daha çok kişiye duyurmak amacıyla promosyon ürün seçiminde bulunabilir.
  • Eğitim dışında ilaç sektöründe çalışan şirketler tarafından da tercih edilmektedir.
  • Turizm şirketleri, çeşitli danışmanlık firmaları ve organizasyon şirketleri kendilerini tanıtmak için farklı kalem tercihinde bulunur.
  • Bankalar, restoran ve cafe işletmeleri de hem uygun fiyatlı olması hem de günlük olarak herkes tarafından kullanabilir olması gibi çeşitli nedenlerden dolayı  kalem tercih eder.

Promosyon Kalem Siparişi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çeşitli kurumsal firmalar  satın alma işlemlerinde firmamızı tercih ederek toptan bir alışveriş yapabilir. Kalem siparişinde dikkat edilmesi gereken çeşitli özellikler bulunur. Bu özellikler;

  • Kalemlerin üzerinde yer alan firma bilgileri ya da firma logosu yüksek bir çözünürlüğe sahip olmalıdır.
  • Kalem seçimine uygun olarak markanızın sloganına da yer vererek ürünü daha cazip hale getirebilirsiniz.
  • En yüksek baskı işlemini seçmeniz gerekir. Seçtiğiniz ürün sizi ve şirketinizi temsil eder. Bu nedenle kaliteyi ön plana alarak promosyon ürün seçiminde bulunmanız şarttır.

Promosyon kalem seçiminde bulunduktan sonra şirket bilgilerinizi tam ve eksiksiz bir şirketinde verdiğinizden emin olmanız gerekir. Daha sonra ürün adedini belirleyerek seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tasarım için kullanılması gereken logoyu da bu anlamda dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir.

Yeni nesil ürün seçenekleri ve kampanyalı fiyatlarımız internet sitemizde sizlere sunulmaktadır. Çalışmalarınıza renk ve farklılık katacak ürünlerimiz kurumsal kimliğinize en uygun son sistem baskı teknikleri kullanılarak logonuz ile uyumlu hale gelmektedir. Bu sayede reklam çalışmalarınızdan en yüksek performansı yakalamış olacaksınız.

Bir cevap yazın