44 Sonuçtan 1–24 Arası Gösteriliyor

Termos

Promosyon Termos Nedir ?

Promosyon termos, en çok kullanılan promosyon malzemeleri arasında gelmektedir. Günlük hayatta her yerde rahatlıkla kullanılabilen termos modelleri, aynı zamanda işlevsel özelliktedir. Yaz aylarında soğuk, kış aylarında sıcak olarak içecek saklama özelliğine sahip bu ürünler dayanıklı olmasından dolayı ayrıca tercih sebebidir.

Plastik termos, çelik termos, cam termos olarak kendi içerisinde fiyat aralıkları sunan ürün grubu içerisinde talebinize yönelik bir ürün mutlaka bulabilirsiniz.

Kurumsal anlamda her türlü organizasyon ve etkinlik içerisinde kullanılabilecek olan promosyon matara, modelleri firmanızın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde baskı yapılabilmektedir. Bu sayede firma logonuz müşterileriniz tarafından sürekli görülür kılınabilir.

Termos, ürünlerine genelde metal olanlara lazer baskı önermekteyiz. Plastik olan termos modellerine renkli baskı yapılabilmektedir. Ürünlerimiz tamamen sağlık standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

Bu sayede dayanıklı ve koruyucu olma özelliğini uzun yıllar koruyabilmektedir. Çalışmalarınız esnasında güvenle kullanabileceğiniz bu ürün grubu aynı zamanda markanız açısından da büyük gelişme sağlayacaktır.

Promosyon Termos Modelleri Nelerdir ?

Yılın her döneminde yaz kış demeden verebileceğiniz promosyon termos ürünlerimiz hakkında müşteri temsilcilerinizden bilgi alabilirsiniz. Baskılı olarak ortalama teslim süremiz 3 ila 5 gün arasında değişmektedir. Siparişiniz esnasında yollayacağınız logo çalışmanıza göre sanal ortamda ürün üzerine yerleşimi yapılabilmektedir.

Bu sayede ürünün baskılı bitmiş haline en yakın görüntüyü görebilirsiniz.

Promosyon sektörü açısından çok önemli bir ürün olan promosyon termoslar, aynı zamanda organizasyon çalışmalarının da giderek vazgeçilmezi haline gelmiştir. Son zamanlarda spor salonlarına olan ilgi ve çalışan kişinin iş çıkışlarında bu salonlara gitmeleri de ürün satışını arttırmıştır.

Promosyon ürünlerinde ilk kural markanın bilinir olması ise termos modelleri bu konuda size büyük fayda sağlayacaktır. Tüm ürünlerle ilgili detaylara, ölçü özelliklerine, baskı fiyatlarına internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ürünü görmek istiyorsanız numune talepleriniz ile alakalı olarak müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Bu renkli ve birbirinden güzel ürünler size hem katkı sağlayacak hem de en iyi fiyatla tanıtımınızı yapmanıza olanak sunacaktır. Promosyon ürünlerinde lider marka Promosyonbank internet sitesinde ürünlerimizin hepsi sizlerin beğenisine sunulmaktadır.