3 Sonuç Gösteriliyor

Şapka

Promosyon Şapka Nedir?

Promosyon şapka yaz aylarının vazgeçilmez promosyon ürünüdür. Firmalar promosyon ürünler sayesinde müşteri sayısını ve satışlarını arttırmayı, marka değerlerini yükseltmeyi ve mevcut müşterilerin devamlılığını sağlamayı hedefler. Bu hedeflerin gerçekleşmesinde en iyi şekilde reklam yapılması gerekir. Promosyon kelime anlamına baktığımızda tanıtım anlamına gelir.

Şirketler kendi tanıtımlarını promosyon ürünler ile gerçekleştirir. Bu anlamda promosyon ürünlerin şirketlere sağladığı katkılar;

• Şirketler çalışanlarına promosyon ürün dağıtımında bulunarak onların motivasyonunu ve bağlılığını arttırır.
• Promosyon şapka ürünleri sayesinde potansiyel müşterilere de ulaşılır. Bu sayede müşteri sayısı arttırılabilir.
• Firmalar kendi adlarını daha kalabalık ortamlarda duyurarak binlerce kişiye ulaşabilir.

Ürünlerinden dilediğinizi seçerek firmamız üzerinden satın alma işlemlerinde bulunmanız mümkündür. Ürünlerimizi inceledikten sonra iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi verdikten sonra ise hedeflerinize ulaşmak için promosyon dağıtımında bulunarak ilk adımınızı atabilirsiniz.

Promosyon Şapka İmalatı

Genel itibariyle çok düşük bütçeli promosyon dağıtımı için tükenmez kalem, termos, anahtarlık gibi promosyon ürünleri sıralanırken özgünlük açısından da belirgin bir durum yakalanması önem taşımaktadır. Bunun için ürün tercihi sonrasında yapılacak belli işlem kuralı vardır.

Ürün üzerine firma ya da markaya ait şekil, logo ya da yazı yazılmasıyla özgünlük sağlanabilirken çok daha etkili bir durum için belirgin fark olması da önem taşımaktadır. Yazı biçimi, şekli, boyutu ya da rengi üzerinde yapılacak değişiklikle elde edilmesi daha kolaydır.

Ayrıca farklı bölümüne konulabilecek işaretle de algıda seçicilik sağlanması söz konusudur. Böylelikle müşteri adayı devamlı olarak markayla yakın ilişkiye girerken kısa zaman içinde ilgi duymaya başlaması da kaçınılmaz olabilmektedir. Ürünün günlük kullanıma uygun olmasıyla bu süre daha da kısalırken müşteri adayı ve çevresi için reklam yapma imkânı da elde edilmektedir.