11 Sonuç Gösteriliyor

Piramit Takvim

2023 Promosyon Piramit Takvim

Promosyon piramit takvim, masa üzerinde kullanılmasından dolayı müşterilerinizin her gün sizi hatırlamasına fayda sağlayacak bir seçeneği sizlere vermektedir.

Özel resim kullanılarak baskı yapılabileceği gibi aynı zamanda standart modellerin altında yer alan karton taşıyıcı kısmına firma logunuz ve istemiş olduğunuz bilgilerin basılması da mümkündür. Uzun süreli kullanımı olduğundan dolayı ve ekonomik bütçeler ile sunulduğundan iyi bir reklam kanalıdır.

Promosyon Piramit Takvim İmalatı

Standart modellerin haricinde özel resim ve reklam çalışmalı da imalatımız mevcuttur. Hazır resimlerin yerine ürün resimleriniz, logolarınız, sloganlarınız gibi ayrıcalıklı görseller de eklenebilir. Renk konusuda sayfa tasarım dilediğiniz renkte yapılabilir. İlave sayfalar da ekletebileceğiniz ürünümüz karton taşıyıcılı ve sert karton taşıyıcılı olarak üretilebilir.

Sene sonu promosyon ürün alımlarında en çok tercih edilen ürün olan promosyon piramit takvim modellerimiz yenilendi. İş dünyasının her sektörü içinde ağır bir rekabet vardır. Bu rekabet alanında kalabilmek ve bir yandan da şirket gelişimini sürdürmek adına ürün dağıtımı önemli bir reklamdır. Bu yüzden şirketler kendi tanıtımlarını yapmak adına promosyon ürünleri dağıtmayı tercih ediyorlar. Çünkü her insan bedavadan hediye almayı sever. Kendisine verilen promosyon defter, ajanda, kalem, usb bellek, kupa bardak matara, anahtarlık gibi ürünleri de beğenir. Böylece o şirkete karşı olumlu bir düşünce içine girer. Bu da şirketin potansiyel müşteri sayısını arttırır. Promosyon piramit takvim kalıcı olması ve tüm yıl kullanılmasından dolayı tercih sebebidir.

Promosyon Reklamı Nedir?

Şirketlerin bir yandan tanıtımını yapmak bir yandan da ürünlerini hedef kitlesine sunmak adına yaptığı ürün dağıtımına promosyon reklamı denir. Günümüzdeki en etkili reklam tekniklerinden birisidir.

Dağıtılacak bu kaliteli ürünler sayesinde her şirket kendi tanıtımını başarılı şekilde yapar. Bu sayede potansiyel müşterilerinin de ilgisini çeker ve müşterilerinin sayısının artmasını başarır. Promosyon takvim reklam ve lasman çalışmalarınızın yanı sıra fuar ve diğer lansman projelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Promosyon Ürünleri; Şirketler promosyon olarak daha çok günlük yaşantımızda kullanacağımız basit ürünleri tercih ediyor. Promosyon defter, kalem, usb bellek kupa bardak, ajanda, anahtarlık gibi ürünerdir. Promosyon piramit takvim ile sürekli göz önünde olmak mümkün.