17 Sonuç Gösteriliyor

Duvar Saati

Promosyon Duvar Saati Nedir?

Promosyon duvar saati modellerimiz yenilendi. Büyük ya da orta ölçekli olan her firma tarafından ortaya konan belli reklam stratejisi özelinde yapılan promosyon dağıtımında farklı promosyon ürünleri ön plana çıkmaktadır. Firmanın gerek kendi reklamı gerekse ürün tanıtımı için gereklidir.

Promosyon işleyişinde kupa bardak, dolmakalem, tükenmez kalem, promosyon duvar saati, anahtarlık, USB bellek, powerbank gibi farklı ürün dağıtımı söz konusudur. Dağıtım özelinde ise yapılması gerekli birçok farklı hususta bulunmaktadır.

Duvar Saati Modelleri

Öncelikle çok daha etkili olabilmesi için ürün tercihiyle birlikte ilgi çekici bir yapıya sahip olması amaçlanmaktadır. Sıradan görünümden çok daha farklı bir şekilde ürünün kullanılabilir olması gerekirken günlük kullanıma sahip ürün seçimi de çok daha yüksek düzeyli reklamı beraberinde getirmektedir.

Şirkete ait yazı, logo, slogan ya da belirli bir unsurun ürün üzerinde olması da reklam stratejisi özelinde gereklidir.

Potansiyel müşteri için tanıtım yapılabilirken aynı zamanda şirkete ait belirgin bir unsur bulunmaktadır. Herhangi bir yazının olmasıyla birlikte farklı renk ya da yazı biçimi kullanılarak dikkat çekici hale getirilebilmektedir.