2 Sonuç Gösteriliyor

Ruhsat Kabı

Promosyon Ruhsat Kabı Nedir?

Promosyon ruhsat kabı otomotiv firmaları için vazgeçilmez bir üründür.Promosyon ürünü dağıtımındaki asıl amaç potansiyel müşteriyi etkilemek ve onun ilgisini markaya çekmektir. Bu açıdan kaliteli bir promosyon ürünü etkileyici olmalıdır. Promosyon ürünleri üzerinde şirketin ismi kuruluş yılı ve sloganı gibi temel bilgileri olmalıdır. Bu bilgiler rahat şekilde okunacak yazı stilinde yazılmalıdır.

Üstelik şirketler promosyon ürünlerini göze hoş gelecek bir renk tasarımında oluşturmalıdır. Bu sayede promosyon ruhsat kabı ürününü alan insanlar bu ürün sayesinde marka hakkında olumlu düşünceler içine girer.

Promosyon Farkındalığı

  • Benzersiz yapıya sahip olması durumunda ürün kullanımına çok daha ilgi duyulur.
  • Firmaya ait belirgin bir hususun ürün üzerinde olmasıyla promosyon işlevi yerine getirilmektedir.
  • Kısa bir süre içinde yapılacak dağıtım için gün ve alan seçimi önem taşımaktadır.
  • Sektöre bağlı ürün dağıtımı, güven duyulmasını da kazandırmaktadır.

Promosyon dağıtımı genel itibariyle belli bir süre için geçerli olmaktadır. Bu sürenin yıl içinde daha az tutulması gerekli olurken her zaman için dağıtım olmasıyla farklılık algısı kaybolabilmektedir. Ayrıca önemli olarak kabul edilen bayram günü için yapılması da etkili bir dağıtım imkanını beraberinde getirmektedir.

Çok daha fazla bir şekilde promosyon ürünleri dağıtılırken aynı zamanda unutma ihtimalinin olmasının da önüne geçilmektedir. Kısa zaman içinde duyulan güven sonrası müşteri adayının firmayla bağlantıya geçmesi, alışveriş yapmaya başlaması, sadık bir müşteri olması da promosyon getirisiyle açıklanabilmektedir.