Tek Sonuç Gösteriliyor

Purjör Anahtarlık

Promosyon Purjör Anahtarlık Nedir?

Promosyon purjör anahtarlık ev yada iş yerlerinizde yer alan kombi cihazlarının bağlı olduğu peteklerin zaman içerisinde içerisinde biriken havayı alma amacıyla kullanılan mükemmel işlevselliği olan bir ürünür.

Doğalgaz sektörü tarafından en çok kullanılan ürün promosyon purjör anahtarlık ürünüdür. Promosyon ürün olma özelliğinin yanı sıra aynı zamanda kombi kullanımı olan mekanda olmazsa olmaz bir ürün özelliğini taşımaktadır. Bu ürün sayesinde doğalgaz petekleri içerisinde birikmiş kirli su ve fazla basıncın çok pratik bir şekilde tasfiyesi mümkündür.

Purjör Anahtarlık Nasıl Kullanılır?

Kullanım kolaylığı olması ve aynı zamanda verilen müşteriler tarafından sürekli kullanılmasından dolayı sektörün en çok sevilen ve beğenilen ürünüdür. Modellerimiz döküm tekniği ile imal edilmekte olup kalıplardan logolu bir şekilde çıkmaktadır. Bu sayede purjör üzerinde olan baskınız ömür boyu kalıcı olacak ve markanızı taşıyacaktır.

Hem reklam ve promosyon amaçlı kullanılması hem de bir ihtiyaç malzemesi olan purjör anahtarlık ürünümüz kampanyalı özel satış seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Özel olarak paketlenen ürünümüz ömür boyu kullanılacak hem bir reklam malzemesi hem de her kombi olan mekanın vazgeçilmez ihtiyacıdır.

Kolay kullanım unsurları son derece cazip ve işe yarayan araç gereçler firmalar adına gerçekten çok önemli bir avantaj gibi duruyor. Son yıllarda gelişim teknoloji yönünden ağırlık gösterirken gerçekten mükemmel bir potansiyeli temsil ediyor.

Purjör Anahtarı Nasıl Üretiliyor ?

Anahtarlık ürünümüzün birbirinden bağımsız ön ve arka kısımları bulunmaktadır. Genellikle ön tarafa bayinin bağlı olduğu ana firma logosu arka tarafa da bayinin telefon numarası ve ismi yazılmaktadır. Kalıp usulü döküm olarak üretilen promosyon hava alma anahtarı modelimiz çok sağlam ve ömürlük bir üründür.

Herhangi bir darbe veya zorlama sonucu ürünün hasar görmesi ve deforme olması imkansızdır. Kombi bayileri tarafından uzun yıllardır kullanılan ürünümüz aynı zamanda bir teknik aparat özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır.

Özel olarak vakumlu paketlerde teslim edilen promosyon purjör anahtarlık ürünümüz bir kombi bayisinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Kombi müşterileri tarafından ilgi ile karşılanan ürün sayesinde kombi bayileri satışlarını arttırmakta ve arıza servislerinin akılda kalıcı olması konusunda büyük önem taşımaktadır.