İndirim!

Promosyon Usb Bellek Işıklı Metal Kasa – ym139

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 5,60 $ 4,30 + KDV

 

Işıklı Kristal Usb Bellek

Ürün bilgisayara takıldığında mavi ışık yanmaktadır. Metal kutu içerisinde teslim edilmektedir.

Stok Kodu: ym-139 Kategoriler: Etiketler: ,
Açıklama

Promosyon Usb Bellek  Ürün Özellikleri

Stoklu Üründür. Ürünümüzün kapasitesi 8 GB gerçek kapasiteli olup A kalitedir. Serigraf baskı ve UV (Resim Baskı) için uygundur.

Promosyon Flash Bellek Nasıl Yüklenir?

Son dönemde, firmaların, markaların ya da tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği promosyon flash bellek pratik bir şekilde cihazlara yüklenebilir. Önemli evraklarını, görüntülerini ya da videolarını, ürün içerisinde depolayan kişiler, bilgisayara taktıklarını tüm veriyi kısa sürede aktarabilirler. Promosyon flash bellek kolaylıkla yüklenebildiği gibi aynı zamanda veri aktarımı da son derece kolaydır. Bu sayede tüketiciler zorlanmadan tüm önemli dosyalarını kolay bir şekilde saklayabilirler. Firmaların çalışanlarına promosyon usb bellek vermesi, dosyaların daha kolay depolanmasına zemin hazırlar. Ürünün suyla temas etmesi ya da bozulması durumunda, manyetiğinde problemler yaşanmakta, bu durum ise bilgisayar gibi elektronik aletlerde çalışmamasına neden olabilir. Bu yüzden usb bellek kullanırken dikkatli bir şekilde muhafaza edilmesinde fayda vardır.

Promosyon Usb Bellek Işıklı Metal Kasa – ym139 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Fuat Sezai

  Merhaba usb bellek üzerinde ışık mı var ürün nasıl çalışıyor bilgi verirmisiniz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Usb bellek ürünümüzde kasa içerisinde usb bilgisayara bağlandığı zaman yanan mavi bir ışık bulunmaktadır. Bu sayese çok şık bir görüntü elde edilmektedir. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir