Piramit Takvim 2019 – Kod: 18

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Piramit2018-18 Kategoriler: ,
Açıklama

Kod: 2018-18
Promosyon Takvim İmalatı
Ülkemizde ve dünya çapında firmaların en büyük sorunun reklam olduğu aşikârdır ki bu sorun yüzünden birçok marka ve işletme değer kaybetmiştir. Ticaret dünyasında her zaman için güncel kalmak önemlidir çünkü siz ne kadar güncelseniz müşterileriniz de sizleri her yerde görür ve ne denli profesyonel bir firma olduğunuzu anlar. Ancak bunun olması için reklamınızı iyi yapmalısınız işte tam da bu noktada devreye promosyon takvimler giriyor ki bu promosyon takvimler ile reklamınızı yaparken müşterilerinize de masalarında ya da evlerinin duvarında tarihe bakıp sizleri hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Piramit takvim ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan reklam biçimlerinden bir tanesidir ve dönüşleri her zaman için olumlu sonuçlar doğurmuştur.

Piramit Takvim 2019 – Kod: 18 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Fırat Gönül

  Merhaba takvim yaptırmak istiyoruz. Yalnız biz kendi resimlerimizi koydurmak istiyoruz bu tarz imalatınız var mı detaylı bilgi verebilirmisiniz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Takvim modellerimiz imalat ve hazır ürünler olmak üzere 2 şekilde satışa sunulmaktadır. Hazır olan modellerimizde taşıyıcı karton kısma logo baskısı yapılmaktadır. Bununla birlikte dilerseniz sizlerin yollayacağı resimler ile özel bir çalışma hazırlama imkanımız bulunmaktadır. Beğendiğiniz takvim modelini ve istemiş olduğunuz ekstra özellikleri bizimle paylaşırsanız fiyat çalışmanızı hızlı bir şekilde hazırlayabiliriz. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir