Promosyon Silikon Anahtarlık Modelleri – 08

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Stok Kodu: sl-08 Kategoriler:
Açıklama

Silikon Anahtarlık

Tanıtım amaçlı reklamcılık, büyük veya küçük şirketlerin yeni müşteriler edinmelerini, mevcut müşterilere teşekkür etmelerini veya potansiyel müşterileri etkilemelerini ve etkilemelerini sağlar. Bir şirket logosu ile süslenmiş birçok Promosyon reklam ürünü, şirketlerin müşterilerin ve ortakların bilincinde gizlice kalmalarını sağlar. Bu şekilde, reklam amaçlı bir tanıtım ürünleri tanıtım gereksinimlerini kolaylaştırır. Silikon anahtarlık, bu günlük kullanım öğeleri çoğu zaman dolabın veya çekmecenin içinde kalan özel hediyelerden farklı olarak çoğu zaman iyi bir şekilde maruz kaldığından işletmeler için geniş bir marka riski sağlar.

Promosyon Silikon Anahtarlık Modelleri – 08 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Tuğba Aydemir

  Logomuz çok renkli. Bu şekilde imalat olur mı ? Anahtarlığın renginiz biz mi belirliyoruz. Bilgi verirseniz sevinirim.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Anahtarlık modellerimiz imalar ürünü olduğu için renk seçimini siz yapabilirsiniz. Logo şeklinde veya standart şekillerde imalat yapabiliriz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Haşim Kurum

  Bu ürünü istediğimiz şekilde üretebilirmisiniz ? Kendi imalatımız olan banyo armatürü şeklinde silikon anahtarlık yaptırmak istiyoruz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Silikon anahtarlık ürünlerimiz kalıp usulü imal edilmektedir. Tasarım çalışmanız hazır ise bize yollarsanız teknik detaylar konusunda yardımcı olabiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir