Promosyon Silikon Anahtarlık Modelleri – 06

Stok Kodu: sl-06 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Silikon Anahtarlık Çeşitleri

Raporlar, markalı ürünlere yatırım yapan şirketlerin özel hediyeler kullanmayan markalardan daha fazla müşteri desteğine sahip olduklarını gösteriyor. Kolayca dikkat çekmenin yanı sıra, özel hediyeler de markanızı ve mesajınızı izleyicilerin gözünün önünde tutacak, böylece satış ve marka hatırlamasını artıracaktır.

Akrilik anahtarlık, minimum sipariş miktarı şartı olmadan mevcut akrilik levhalardan şekil, boyut, renk ve kalınlıkta yapılabilir. Bununla birlikte, 500’den az miktar için geliştirme maliyeti parça başına daha yüksek olacaktır. Baskı, dış yüzeyin içine veya dışına yapılabilir veya bir sandviçe benzer şekilde kağıt yerleştirilebilir. Hedef kitlenizi etkilemek için fotoğraf kalitesinde baskı seçeneğiniz de vardır. Promosyon silikon anahtarlık, her kurum tarafından özel şekillerde dağıtılabilir.

Yavaş bir ekonomide, pazarlamacılar için en büyük zorluk kolay oranlarda etkili bir tanıtım planlamak olacaktır. Anahtarlıklar gibi bu bütçe dostu hediyeler, uzun süreli etki yaratmak için posta kampanyaları veya fuarlar gibi toplu promosyon türleri için mükemmel seçimler yapacaktır. Genellikle pratik ve mantıklı bir hediye, müşteri sadakatini artırmak için harika bir yol yaratacaktır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Promosyon Silikon Anahtarlık Modelleri – 06” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir