Promosyon Silikon Anahtarlık – 17

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: sl-17 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Silikon Anahtarlık İmalatı

Açacak şeklinde anahtarlık, deri şerit anahtarlık ile şişe açacağı, konserve açacağı. Şarap şişesi şekli metal gövde 5 in 1 bıçakla bıçak, şişe açacağı, mantar açacağı ve dolgusu benzeri malzemelerle şık görünüme sahip oluyor. Mobil stantlı 4’ü 1 arada anahtarlığı kontrol edin ve her iki şişe ve konserve açacağı gibi ürünlerin de anahtarlıkta yer alması mümkün oluyor.

Ücretsiz hediyeler vermek gibi güzel bir şey yaptığınızda herkes markanızı hatırlayacak. Promosyon hediyeler, bu şirkete olumlu bir bakış açısı getirecektir. Promosyon silikon anahtarlık, türlerinin kişiselleştirilmesi kolaydır ve çeşitli ilginç modeller ve renk seçenekleriyle sunulur. Uzun süreli bir etki sağlamak için temanıza ve promosyon bütçenize uygun bir model seçebilirsiniz. Klasik metal veya deri seçimlerinden, eğlenceli yenilik ve plastik anahtarlık modellerine ve şişe açacağı anahtarlıklar ve çoklu aletler gibi karma hediyelere kadar, bir düzine model arasından seçim yapabilirsiniz.

Promosyon Silikon Anahtarlık – 17 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Osman Varol

    İşletmemde müşterilerime hediye ve reklam amaçlı anahtarlık siparişi verdim. Hem ben hem de müşterilerim çok beğendi. Promosyon Bank ürünleri oldukça kaliteli bir şekilde hazırlamış. Uygun fiyatlı olduğu için tekrar yaptıracağım.

Yorum Yap