Promosyon Silikon Anahtarlık – c15

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: sl-c015 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Silikon Anahtarlık

Daha yüksek marka tanınırlığı için maksimum kilometre sağlamak için ürünlerinizin çoğaltılması dahil hedef kitlesi hatırlayın. Ayrıca, kıyafetlere ve anahtarlık çeşitlerine marka logonuza uyacak renk seçenekleri de mevcuttur. Promosyon silikon anahtarlık türleri, minimum sipariş numarasına 50 numaradan oluşan hazır stoklarda mevcuttur. Aşağıdaki detaylar, anahtarlığa ek olarak birçok özellikte ve daha düşük miktarlarda daha yüksek miktarlar için. Fiyatlar bir sonraki günlük kullanım maliyet etkin kurumsal hediyeler serisine bakınız anahtarlıklar anahtarlıkların tek işlevi üzerinde duruluyor.

Anahtarlıklar gibi özel ürünler, müşteri katılımı planınızın hayati unsurlarını oluşturur. Bunlar, ürününüzü popülerleştirmek ve marka kimliğini ve satış alanını oluşturmak için akıllıca kullanılabilir. Özel ürünler, müşterilerin güvenini kazanmak ve marka sadakati oluşturmak için mükemmel seçeneklerdir. Müşterileri etkilemek ve markanızı izleyicinin önünde tutmak için anahtarlıklar gibi günlük kullanım öğeleri kullanılabilir.

Promosyon Silikon Anahtarlık – c15 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Şerafettin Kaya

    Ürünlerimizin baskısı istediğimiz şekilde yapılmış. Siparişler kısa süre içerisinde temin edildi. Genel olarak başarılı bir promosyon firması. Promosyon bank ile çalışmayı sürdüreceğiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir