Promosyon Silikon Anahtarlık – 04

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: sl-04 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Silikon Anahtarlık

Promosyon silikon anahtarlık, alıcılarınızın her türünün yaşlarına, cinsiyetlerine veya demografik özelliklerine bakılmaksızın oldukça yararlı bulabilecekleri işlevsel öğelerdir. Çeşitli şekil ve malzeme seçenekleriyle sunulan anahtarlıklar, her türlü marka ve işletmeyi tanıtmak için kullanılabilecek çok yönlü hediyeler sunar. Örneğin, bir şişe açacağı anahtarlığı, bir bira imalathanesini veya ev şeklindeki bir anahtarlığı tanıtmak için mükemmel bir çalışma yapacaktır.

Bir emlak firmasının konut şemaları hakkındaki sözcüğü de markayı yaymanın en iyi yoludur. Markanızı tanıtmanın yanı sıra, şekilli anahtarlıklar, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi mükemmel bir şekilde hatırlatır. Buna ek olarak, tuhaf biçimli anahtarlıkların ağızdan tanıtım kelimesini bastırmak için harika bir yol yaratacağını da unutmayın, çünkü pek çok insan gözlerini ve ellerini bu keyifli anahtarlıklardan uzak tutamaz.

Promosyon Silikon Anahtarlık – 04 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ece Demirkan

  Silikon anahtarlıklar kaç günde çıkıyor ? Tasarımı biz mi yolluyoruz siz mi hazırlıyorsunuz.

  • Promosyon Bank

   Selamlar;
   Promosyon silikon anahtarlık teslim süremiz tasarım onayınız akabinde 10 iş günüdür. Tasarımız konusunda yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

Yorum Yap