Polis Maskot anahtarlık – 16

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: sl-16 Kategoriler:
Açıklama

Polis Maskot Anahtarlık

Anahtarlıklar, günlük kullanımda, büyük ve küçük tüm satış noktalarının neredeyse tamamı tarafından verilen uygun maliyetli kurumsal hediyelerdir. Müşterilerin markaların hatırlanmasını sağlamak için kullanılır. Daha önce sadece metal anahtarlıklar görmek için kullanılır. Yıllar geçtikçe artık akrilik, deri, metal, plastik, silikon gibi çeşitli malzeme seçeneklerine sahipsiniz. Kauçuk, ahşap ve hatta kumaş malzemeler kullanılabilir. Kumaşlar nakış işlemenizi ve pazardan farklı olması sağlanır.

Özel promosyon silikon anahtarlık, amacınızı göz önünde bulundurarak kendi şeklinizi ve tasarımınızı kullanarak. Serigrafi baskı, tampon baskı, fotoğraf kalitesinde baskı, kağıt ekleme, kabartma, lazer oyma, baskı, çok renkli silikon kauçuk kalıp için özelleştirilmiş plastik kalıp hem bir, hem de iki taraflı anahtarlıklar. Anahtarlıklar, sizi etkilemek için birden fazla özellik ve yardımcı program içerebilir.

Polis Maskot anahtarlık – 16 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Sema Arıcı

    Ürünler resimdekilerden daha şık ve güzel canlı olarak. Güvenerek çalışabileceğiniz bir firma. müşterilerine çok saygılı ve işi bilen insanlar.

Yorum Yap