İndirim!

Purjör Anahtarlık – Purjör Anahtarı

 2,15  1,55 + KDV

Kombi Petek Hava Alma Anahtarı (Purjör Anahtarlık)

Çift taraf kabartmalı.

Kırılmaz deforme olmaz.

Yerli imalat.

Ürün açıklaması

Ürün anahtarlık olmasının yanı sıra aynı zamanda doğalgaz peteklerin havasını alma işlemi için kullanılmaktadır. Ürünü doğalgaz peteğinizde bulunan purjör ucuna takıp çevirdiğinizde petek içerisinde biriken hava tahliye olacaktır.

 

Stok Kodu: Purjör Anahtarı Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Purjör Anahtarlık

Kış aylarının vazgeçilmezi olan aksesuar purjör anahtarlık, şimdi promosyon ürünü olarak beğeninize sunuluyor. Kombi kullanıcıların sürekli elinin altında bulunması gereken purjör anahtarı, şimdi anahtarlık olarak sizlerle.Kaybetmemeniz için her an anahtarlığınızda olacak bu şık ve özel tasarım ürünümüz her üretici ve bayi için özel kalıp döküm sistemi ile farklı seçeneklerle sizlerle buluşuyor.

Purjör Anahtarlık, ile Radyatörlerin havası nasıl alınır?

Radyatörünüz tesisata bağladıktan ve devreye alındıktan sonra radyatörünüzün içinde hava oluşabilir. Bu durumda radyatör ısınmaz ve verimli çalışmaz. Radyatörünüzün içindeki havayı alabilmek için, purjör tapası içinde bulunan plastiği elinizle döndürerek deliğin aşağıya doğru gelmesini sağlayınız. Purjör deliğinden su geleceği için altına derin bir kap koymayı unutmayınız. Purjör vidasını purjör anahtarınız ile gevşetiniz. Bu durumda purjör deliğinden hava çıkmaya başlayacaktır. Purjör deliğinden su gelmeye başlayınca radyatörünüzün içindeki hava boşalmış demektir. Purjör tapasını purjör anahtarınız ile aksi yönde çevirerek sıkıştırınız. Promosyon purjör anahtarlık her kombi bayisinin vazgeçilmez ürünüdür ve ömür boyu kalıcıdır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Purjör Anahtarlık – Purjör Anahtarı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir