Purjör Anahtarlık – Purjör Anahtarı

5 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(5 müşteri yorumu)

 2,70 + KDV

Kombi Petek Hava Alma Anahtarı (Purjör Anahtarlık)

Çift taraf kabartmalı.

Kırılmaz deforme olmaz.

Yerli imalat.

Ürün açıklaması

Ürün anahtarlık olmasının yanı sıra aynı zamanda doğalgaz peteklerin havasını alma işlemi için kullanılmaktadır. Ürünü doğalgaz peteğinizde bulunan purjör ucuna takıp çevirdiğinizde petek içerisinde biriken hava tahliye olacaktır.

 

Stok Kodu: Purjör Anahtarı Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Purjör Anahtarlık

Kış aylarının vazgeçilmezi olan aksesuar purjör anahtarlık, şimdi promosyon ürünü olarak beğeninize sunuluyor. Kombi kullanıcıların sürekli elinin altında bulunması gereken purjör anahtarı, şimdi anahtarlık olarak sizlerle.Kaybetmemeniz için her an anahtarlığınızda olacak bu şık ve özel tasarım ürünümüz her üretici ve bayi için özel kalıp döküm sistemi ile farklı seçeneklerle sizlerle buluşuyor.

Purjör Anahtarlık, ile Radyatörlerin havası nasıl alınır?

Radyatörünüz tesisata bağladıktan ve devreye alındıktan sonra radyatörünüzün içinde hava oluşabilir. Bu durumda radyatör ısınmaz ve verimli çalışmaz. Radyatörünüzün içindeki havayı alabilmek için, purjör tapası içinde bulunan plastiği elinizle döndürerek deliğin aşağıya doğru gelmesini sağlayınız. Purjör deliğinden su geleceği için altına derin bir kap koymayı unutmayınız. Purjör vidasını purjör anahtarınız ile gevşetiniz. Bu durumda purjör deliğinden hava çıkmaya başlayacaktır. Purjör deliğinden su gelmeye başlayınca radyatörünüzün içindeki hava boşalmış demektir. Purjör tapasını purjör anahtarınız ile aksi yönde çevirerek sıkıştırınız. Promosyon purjör anahtarlık her kombi bayisinin vazgeçilmez ürünüdür ve ömür boyu kalıcıdır.

Purjör Anahtarlık – Purjör Anahtarı için 5 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  hasan kamil mutlu

  Selam,
  Purjör anahtarlığınız her peteğe uygun mu ? Kırılma sorunu olur mu. Birde ürünlerin termin süresi hakkında bilgi verebilirmisiniz.

  • Promosyon Bank

   Purjör anahtarlık ürünümüzün ucundaki purjör açıcı kısım tüm doğalgaz petekleri için uygundur. Ürünümüz yerli imalat olduğundan 1. sınıf hammadde kullanılarak imal edilmektedir. Herhangi bir kırılma ve uç kısmında bozulma kesinlikle mümkün değildir. Ürünümüz tasarım aşamasından sonra onayınıza gönderilmekte ve ortalama 7 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  hayrettin çelik

  Purjörün üzerindeki logo ve telefon numarası baskı mı? Nasıl imal ediliyor bilgi verebilirmisiniz lütfen.
  Hayırlı işler

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ürünümüz üzerinde baskı yoktur. Yapılan tasarım çalışması kalıp sistemi ile üretilmektedir. Yani ürün kalıptan kabartmalı olarak çıkmaktadır. Bu aşamadan sonra nikelaj ve eskitme tekniği kullanılarak son görüntüsü verilmektedir. Bu sebeple ürün hem çok gösterişli hem de ömür boyu dayanıklıdır. Yazılar kabartma ve döküm olduğundan herhangi bir sebep ile ürün üzerinden çıkması imkansızdır.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  cihat

  en az kaç adet sipariş verebiiyoruz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Purjör anahtarlık modellerimizde minimum satışımız 1000 adettir.
   Teşekkürler.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Merin Öz

  6 yıldır kullandığımız ürün. Gelip soran isteyen çok oluyor ve ürünü atmıyorlar. Kombilerin yada peteklerin içinden çıkmadığı için tam yerinde bi ürün. Promosyonbank çalışanları çok saygılı ve ilgililer. Herşey için teşekkürler.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Zafer aydın

  Logosuz istersek adet yine en az 1000 adetmi

  • Promosyon Bank

   Merhaba;

   Purjör anahtarlık satışımız 1000 adet ve katları şeklindedir.

   Teşekkürler.

Yorum Yap