Type-C Powerbank – 5000 Mah- mg-5000

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 10,50 + KDV

Açıklama

Type-C Promosyon Powerbank – 5000 Mah

Yeni Nesil Cep Telefonları İle Uyumlu. Yeni Ürün.

Promosyon Powerbank Uzun Ömürlü Mü?

Promosyon powerbank modelleri, cep telefonu olarak bilinen cihazların şarj ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılamaktadırlar. Bir akıllı telefonun şarjı tüm günü çıkarmayabilir. İletişimsiz kalmak isteyen kişiler, promosyon powerbank sayesinde problemi çözebilirler. Ürün, değişik özelliklere sahip olan farklı firmalar tarafından imal edilmiştir. Ne kadar uzun süre kullanabileceğiniz ise bir takım verilere göre değişebilmektedir. En kaliteli olanları, bozulmadan çok uzun yıllarca hizmet verebilmektedir. Elbette bunun için bilinen bir markanın ürünü tercih edilmelidir. Kısa ömürlü olanları bir kısmı cep telefonu üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Böyle ürünlerden uzak durmak gerekmektedir. Bu yüzden en iyi ve kalite açısında tatmin edici bir cihaz sayesinde, şarj ihtiyacınızı günün her saatinde karşılamanız mümkün olacaktır.

 

Type-C Powerbank – 5000 Mah- mg-5000 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 4 oy aldı

    serhat bilici

    Selam ürün üzerinde android ve typec kablosu gözüküyor iphone da ürünü nasıl kullanabiliriz. Minimum satış rakamınız nedir ?

    • Promosyon Bank

      Merhaba; Ürünün kasasının içerisinde iphone aparatı yer almaktadır. Android ucuna bu aparatı takıp telefonunuzun iphone şarj girişine bağlayabilirsiniz. Powerbank ürün grubumuzda minimum baskılı satış adetimiz 50 adettir. Bilgilerinize.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir