İndirim!

Powerbank Pro Plus 8000 Mah – pb-197

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 15,50 $ 11,75 + KDV

Açıklama

Promosyon Powerbank 8000 Mah

Taşınabilir Şarj Cihazı

• 8.000 mAh-Full Kapasite

• Metal Gövde

Led Göstergeli

Metal ve Plastik Gövde

Ölçüler : 11,5*7,4*1,5 cm

Promosyon Powerbank Hangi Durumlarda Kullanılır?

Promosyon dağıtmak, en fazla tercih edilen reklam yöntemleri arasında ilk sırada gelir. Buna göre birçok firma, insanların temel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak böyle bir yol izlemeye başlamışlardır. Promosyon powerbank, birçok kurumun ve özel firmanın tercih ettiği bir üründür. Powerbank, kullanım alanı son derece geniş olan cihazlar arasındadır. Cep telefonu şarjlarının bittiği durumlarda devreye girmektedir. Bundan dolayı herkesin kullanabileceği bir üründür. Genellikle şarj tam olarak bitmeden bu ürünü kullanmaya başlamak daha mantıklı bir iştir. Eğer telefon şarjı azaldıysa, hemen bu cihazı cep telefonunuza bağlayabilir ve cihazınıza şarj aktarımı yaparak telefon ile konuşmaya devam edebilirsiniz.

Powerbank Pro Plus 8000 Mah – pb-197 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    hamza mete

    Kolay gelsin, sitenizi çok beğendim. Powerbank ürününüzde 8000 mah bir cep telefonunu kaç defa şarj eder bilgi verebilirmisiniz. Ürün üzerine firma baskısı yaptırabilmemiz mümkünmü ?

    • Promosyon Bank

      Merhaba; Powerbank cihazının şarj kapasitesi tamamen bağlanacağı telefon cihazının Mah gücü ile alakalıdır. Genelde sektörde her zaman son çıkan Iphone üzerinden hesap yapılmaktadır. Son çıkan Iphone 8 modeli ortama 1820 Mah gücünde pil içermektedir. Dolayısıyla 4 defa tam dolum yapma imkanınız bulunmaktadır. Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizin üzerine firma logo baskısı yapabilme imkanımız mevcuttur. Firma logonuzu bize yollarsanız detaylı maliyetinizi çıkarabiliriz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorum Yap