Powerbank Pro Plus 13000 Mah – pb198

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 16,00 + KDV

Stok Kodu: pb198 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Powerbank 13000 Mah

13000 mAh full kapasite

Led işık özelligi

Dijital gösterge

Tek usb çıkışlı

Pilastik gövde

Ölçüler : 14,3×7,1×1,8 cm

Promosyon Powerbank Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

Değişik hediyelerden birisi olan ve son derece kullanışlı yapısı ile bilinen powerbank, bir nevi hayat kurtaran cihazlar arasındadır. Artık cep telefonu kullanmayan insan kalmamıştır. Akıllı cep telefonları her ne kadar hayatı kolaylaştırsa da, şarjı kısa sürede biten cihazlar arasında yer alır. Promosyon powerbank, bu sorunu çözmek için tasarlanmış ve piyasaya sunulmuştur. Buna göre ürünü tercih etmeden önce kendi ihtiyaçlarınıza göre bir plan yapmalısınız. Sadece tek bir kullanımlık şarj yetiyorsa, gücü çok fazla olmayan cihazları tercih edebilirsiniz. Çünkü böyle cihazlar bir kere şarj edebilmektedir. Fakat telefonu çok sık kullanıyorsanız, şarj etme imkanınız yoksa daha güçlü bir powerbank işinizi tam anlamı ile görecektir.

 

Powerbank Pro Plus 13000 Mah – pb198 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  emre uras

  Katılacağımız fuar organizasyonu için powerbank dağıtmak istiyoruz.Ürünün canlı numunesini nasıl alabiliriz. Stok durumunuz nedir. 200 adet logo baskılı şekilde kaç günde teslim edebilirsiniz. Bilgi verebilirmisiniz.

  • Promosyon Bank

   Emre Bey Merhaba,
   Son zamanlarda fuar organizasyonu çalışmalarında powerbank popüler ürünlerin başında gelmektedir. Ürününüzü seçmeniz akabinde müşteri temsilciniz size numune ürün gönderimi konusunda yardımcı olacaktır. Teslimat süremiz sipariş onayınız akabinde 4-5 iş günüdür.

Yorum Yap