Powerbank – Mobil Şarj Cihazı – 5000 Mah – ym6160

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 8,00 + KDV

Stok Kodu: ym6160 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Powerbank – Mobil Şarj Cihazı – 5000 Mah

Teknik Özellikler

Hızlı Şarj + 1 Yıl Garanti

Özellikler : 5V-2.1A

Kapasite : 5.000 mAh

Ebat : 124 mm X 70 mm X 12,6 mm

Baskı Alanı : 9 mm X 23 mm

Promosyon Powerbank Kullanımı Nasıldır?

Promosyon powerbank kullanmak bir moda değil, gerekli olan ihtiyaçtır. Bu tip bir ününü tercih eden kişiler, kolay kullanım ilkelerine bağlı kalarak hareket edebilirler. Cihazı kullanabilmek için önce şarj etmek gerekmektedir. Buna göre promosyon powerbank, adeta seyyar bir batarya gibidir. Cihaz tamamen şarj olduktan sonra artık hazır hale gelecektir. Tercih ettiğiniz cep telefonunun nasıl bir girişi olduğuna göre kablo seçimi yapılmalıdır. Günümüzde akıllı telefonların birkaç farklı girişi vardır. Bundan dolayı cihaz içinde değişik girişli kablolar vardır. Kablonun bir ucu cihaza, diğer ucu ise cep telefonuna takılmalıdır. Böylelikle şarj işlemi hemen başlayacaktır. Şarj süresi çok uzun sürmedi için telefon ile tekrar işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Powerbank – Mobil Şarj Cihazı – 5000 Mah – ym6160 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 4 oy aldı

  Atilla

  Merhaba bu ürün iphone ve samsung her ikisiylede uyumlumudur ? Ortalama 1 telefonu kaç defa şar ediyor. Logomuz 4 renk bu şekilde baskı yapabiliyormusunuz.

  • Promosyon Bank

   Selamlar; Powerbank ürün kullanımı her cep telefonunun pili farklı mah gücünde olduğundan hernangi bir standartı bulunmamaktadır. Ortalama hesaplama sektör genelinde son çıkan modeller üzerinden hesaplanmaktadır. İphone 8 standart modelinde pil gücü 1820 Mah tır. 5000 Mah bir powerbank cihazır ortalama 2,5 kez tam şarj sağlar. Ürünlerimizin üzerine UV baskı tekniği kullanılarak 4 renk baskı imkanımız bulunmaktadır. Logonuzu mail olarak bize yollarsanız fiyatlandırma konusunda yardımcı olabiliriz.

   Teşekkürler.

Yorum Yap