İndirim!

Powerbank 7000 Mah -pb6159

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 14,30 $ 12,40 + KDV

Açıklama

Hızlı Şarj + 1 Yıl Garanti

Özellikler : 5V-2.1A

Kapasite : 7.000 mAh

Ebat : 140 mm X 73 mm X 12,6 mm

Baskı Alanı : 9 mm X 23 mm

Promosyon Powerbank Modelleri

Teknoloji geliştikçe, birçok alanda da farklı stratejiler izlenmeye başlanmıştır. Kalem ya da defter dağıtan, piyasada yer edinmeye çalışan şirketler, artık promosyon powerbank ile daha işe yarayan ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bunun için tercih edilebilecek powerbank modelleri içinde ışıklı olanları da bulunmaktadır. Şık görüntüsü ile dikkat çeken ürün, el feneri özelliğini de beraberinde getirmektedir. Şarjın bittiği karanlık ortamlarda, böyle bir cihazı kullanmak size çok büyük bir fayda sağlayacaktır. Işıklı powerbank modelleri, güçlü bir aydınlatma sağlamaktadır. Dışardayken ve özellikle havanın karanlık olduğu bir zaman diliminde, fener yardımı ile cep telefonunuzun şarj girişini bulabilir ve cihazı şarj etmeye hemen başlayabilirsiniz.

 

Powerbank 7000 Mah -pb6159 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Şermin

  Ürün özelliklerinde hızlı şarj demişsiniz bu nasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz. Birde en az kaç tane alabiliriz üründen.

  • Promosyon Bank

   Merhaba Şermin Hn.
   Powerbank ürünümüz 2.1 A çıkış gücündedir. Bu özellik uyumlu ortalama 1,5 kat daha hızlı şekilde doğru kullanımda cep telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Ürünün üzerine logo baskısı imkanımız bulunmakta olup satış adetlerimiz minimum 50 adettir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorum Yap