Powerbank 6000 Mah – pb189

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

$ 11,90 + KDV

Açıklama

Mobil Şarj Cihazı – 6000 MaH

 • Ürün 6000 Miliamper/saat gücündedir
 • Çift usb çıkışı bulunmaktadır
 • Aynı anda iki cihazı şarj edebilme imkanı
 • Tek usb çıkışı kullanıldığında 2v gücünde ve daha hızlı şarj edebilmektedir.
 • Pillerin normal standartlarda kullanım ömrü 500-600 defa şarjdır. Bu rakam genel standart şarj miktarı olup 1000 şarj üzerine de çıkabilmektedir.
 • Şarj edilen cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir. Bu sayede sağlıklı ve daha hızlı güç iletişimi olacaktır.
 • Metal, Kırmızı , Mavi  Renk Seçeneği Mevcuttur
  Promosyon Powerbank Neden Dağıtılır?

  Promosyon dağıtmak firmalar için artık bir kural haline gelmiştir. Çünkü şirketler, birçok değişik amaç ile müşterilerine ve müşteri potansiyeli taşıyan insanlara hediye vermektedir. Bunlar arasında bulunan promosyon powerbank ise teknolojinin geldiği son noktayı ifade etmektedir. Cep telefonlarının şarj sorununu çözmek için üretilmiş olan bu cihaz, insanların yarı yolda kalmasını ve şarjının bitmesini engellemektedir. Her zaman kolay bir biçimde şarj etme özelliğine sahip olan ürün, şirketlerin reklamını da yapmaktadır. Çünkü powerbank üzerine konulmuş olan logo ve şirket yazıları, ürünü bir reklam aracı haline getirmektedir. Ürünün her kullanımı sırasında, insanlar firmaya dair sempati besleyeceklerdir.

Powerbank 6000 Mah – pb189 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Servet Özkan

  Üründen en az kaç adet alabiliyoruz ? Firma logomuzu yollasak size baskı yapabilirmisiniz. Birde teslim süreniz ne kadar sürüyor bilgi rica ederim.

  • Promosyon Bank

   Servet bey selamlar;
   Minimum satış adetimiz 50 adettir. Firma logonuzu bizimle mail olarak paylaşırsanız size en uygun baskı tekniği konusuda bilgi verebiliriz. Teslim süremiz sipariş onayınız akabinde ortalama olarak 4-5 iş günü arasındadır.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Cem Çağlayan

  Elinizde bulunan stoklardan görselleriyle birlikte Fiyat teklifini en kısa sürede mail adresine göndermenizi beklerim.
  Kullanılacak logo için sitemize bakabilirsiniz, iyi çalışmalar dilerim.

  • Promosyon Bank

   Cem Bey selamlar;
   Powerbank kampanyalı ürünlerimiz ve fiyatlarımız e-mail adresinize gönderilmiştir. Baskı detayları için en kısa zamanda müşteri temsilcilerimiz sizinle bağlantıya geçecekler. Teşekkürler.

Yorum Yap