Powerbank 5000 Mah -Type C – pb6167

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 12,00 + KDV

Stok Kodu: pb6167 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Powerbank 5000 Mah

Hızlı Şarj + 1 Yıl Garanti

Özellikler : 5V-2.1A

Kapasite : 5.000 mAh

Ebat: 130 mm X 67 mm X 8,7 mm

Baskı Alanı: 9 mm X 23 mm

Promosyon Powerbank Ne İşe Yarar?

Powerbank, artık hediye olarak verilen ürünler arasına girmiştir. Piyasada farklı fiyatlardan satılan cihaz, cep telefonlarını şarj etmek amacıyla kullanılmaktadır. Bu noktada şarj girişinin bir önemi yoktur. Çünkü her çeşit girişli cep telefonu, promosyon powerbank için uygundur. Ürünün içinde yer alan farklı girişe sahip olan kablolar sayesinde telefon kısa bir süre içerisinde şarj edilebilmektedir. Böylelikle telefon, sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Bundan dolayı powerbank, en önemli hediye ürünlerinden birisi olmuştur. Powerbank, tabletler için de tercih edilen bir üründür. Garanti süreleri ve kullanım ömrü ise içerisinde yer alan bataryanın kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Yüksek amperli olanlar çok daha uzun bir süre kullanılır.

Powerbank 5000 Mah -Type C – pb6167 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    metin

    Selam ürün metal mi plastik mi logo baskılı bir şekilde kaç günde yollayabilirsiniz. Ayrıca ürünün şarj süresini de belirtirseniz sevinirim.

    • Promosyon Bank

      Merhaba; Seçmiş olduğunuz powerbank modelimizde ürünün kasası sert plastiktir. Baskılı olarak teslim süremiz 4-5 gün olarak planlayabilirsiniz. Powerbank cihazı cep telefonu ile aynı mantıkla çalışmaktadır. Usb den yada elektirikten şarj süreleri farklılık gösterebilir. Ortama şarj süresi 2-3 saat arasındadır. Teşekkürler.

Yorum Yap