Powerbank 4000 MAH – pb6165

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 10,50 + KDV

Açıklama

Teknik Özellikler

Özellikler : 5V-1.0A

Kapasite : 4.000 mAh

Ebat: 116 mm X 66,5 mm X 8 mm

Baskı Alanı : 9 mm X 23 mm

Taşıması Kolay Promosyon Powerbank

Birçok insan cep telefonunun şarjının bitmesi ile çaresiz kalabilmektedir. Bu durumda promosyon powerbank devreye girer. Ürün oldukça işe yarayan bir cihazdır. En fazla ilgi gören modeli ise taşınabilen ve çok da ağır olmayandır. Cep telefonu ile beraber kullanımı basit olan bu ürün, hafif yapısı ile dikkat çeker. Birkaç değişik versiyonu bulunmaktadır. Bazı cihazlar en küçük hali ile imal edilmişlerdir. Bir anahtar boyutunda olan bu ürün, cebe koyulabilir ya da anahtarlığa takılabilir. Cihaz, bu tip durumlardan kesinlikle etkilenmez. Her zaman böyle bir cihazı yanınızda bulundurabilirsiniz. Taşınabilen cihazların işlevselliği de en üst seviyede yer almaktadır. Fiyat açısından da son derece uygundur.

Powerbank 4000 MAH – pb6165 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  sinan özülkü

  Hayırlı işler ürününüz çok güzel duruyor bu üründe nereye ve nasıl logo uygulaması yapıyorsunuz. Alt limitiniz nedir bilgi istiyoruz.

  • Promosyon Bank

   Sinan Bey Merhaba;
   Powerbank cihazının üzerinde yer alan metal plaka kısmına baskı yapılabilmektedir. Lazer baskıyı öneriyoruz size. Kalıcıdır ve hiçbir şekilde ürünün üzerinden çıkmaz. Baskılı powerbank siparişlerinde minimum satışımız 50 adettir. Teşekkürler.

Yorum Yap