Kart Okuyuculu Powerbank – 4000 Mah – PB191b

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 12,75 + KDV

Stok Kodu: PB191b Kategoriler:
Açıklama

4000 Mah SD Kart Okuyuculu Powerbank

· Ürün 4000 Miliamper/saat gücündedir

· Metal kasa ,siyah renk mevcuttur.

· Pillerin normal standartlarda kullanım ömrü 500-600 defa şarjdır. Bu rakam genel standart şarj miktarı olup 1000 şarj üzerine de çıkabilmektedir.

· Şarj edilen cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir. Bu sayede sağlıklı ve daha hızlı güç iletişimi olacaktır..

· Mikro kendinden kablolu ve 1 adet usb çıkışı mevcuttur.

· Mikro sd kart okuyucu özelliği mevcuttur.

· Ürün ebat : 13.8 cm x 6.8cm

· Ürün ağırlık : 0.130 grm

· Kalınlık: 8 mm

· Baskı ebat : 1.yüz 11.5 cm x 5.5cm -2.yüz 13 cmx 5.5cm

Promosyon Powerbank Fiyatları

Farklı birçok modeli olan powerbank, günümüzde kullanımı artan ürünler arasında en dikkat çekici olanlardandır. Bunun nedeni ise cep telefonlarının yaygınlığı ile açıklanabilir. Hemen hemen her insan tarafından kullanılan cep telefonu, şarj sorunları nedeniyle şikayet konusu olabilmektedir. Çok fazla özelliğe sahip olan akıllı telefonlar, bundan dolayı şarjı çok kısa sürede tüketebilmektedir. Böyle durumlarda yapılacak olan şey ise promosyon powerbank kullanmaktır. Hafif yapısı ile dikkat çeken ürün, her telefona şarj yükleme özelliği ile dikkat çeker. Taşıması oldukça basittir. Elinizde, cebinizde, anahtarlığınızda bu ürünü kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Böylelikle şarj bitme kabusundan da kurtulmuş olursunuz. Cihazın bu özelliği nedeni ile ürüne olan ilgi de yüksektir.

Kart Okuyuculu Powerbank – 4000 Mah – PB191b için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Hayrettin Ceylan

    Kolay gelsin ürün sadece siyah olarak mı var. Siyah üzerine gümüş yaldızlı baskı yapabiliyormusuz. Birde teslim ve ödeme şekliniz nedir ?

    • Promosyon Bank

      Merhaba; Ürün kasa seçeneği olarak siyah renkte stoklarımızda yer almaktadır. Tek renk yada 4 renk baskıya uygundur. Teslim süremiz 5 iş günüdür. Ödeme şeklimiz % 50 sipariş avansı kalan ürün teslimindedir.

Yorum Yap