Mobil Şarj Cihazı 13000 Mah – pb6186

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Açıklama

Promosyon Mobil Şarj Cihazı

Teknik Özellikler

Özellikler : 5V / 1A

Kapasite : 13.000 mAh

Ebat: 142 mm X 63 mm X 24 mm

Baskı Alanı : 9 mm X 23 mm

Promosyon Powerbankın Avantajları Nelerdir?

Şirketlerin promosyon ürün çeşitlilikleri, teknoloji sayesinde güncellenmiştir. Artık değişen koşullara cevap veren ürünler verilmektedir. Bedava olarak promosyon powerbank, hiç kimsenin yok diyemeyeceği bir hediyedir. Özellikle de cep telefonunu çok sık kullanan kişiler, bu tip bir ürün ile istedikleri zaman telefonlarına şarj yüklemesi yapabilirler. Powerbank, avantajları ile dikkat çeken bir üründür. Her şeyden önce kolay taşınabilir. Kaliteli olanları telefona zarar vermez. İstenilen her zaman aralığında hazırdır. Cep telefonunu şarj ederken zaman harcamaz ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tabletler için de bu cihazı kullanmak mantıklı bir seçimdir. Geceden şarj edilen bir cihaz ile iletişim konusunda problem yaşamaktan kurtulabilir ve telefonunuz her zaman kullanabilirsiniz.

Mobil Şarj Cihazı 13000 Mah – pb6186 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  hakan çorumlu

  Selamlar, powerbank üzerinde 3 çıkış gözüküyor. Aynı anda kaç cihaz şarj edebiliyor. Çift taraflı baskı imkanınız var mı bizim iki ayrı firmamız var farklı yüzlere baskı yaptırmak istiyoruz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba Hakan Bey;
   Ürünümüzün aynı anda 3 cihazı şarj edebilme özelliği bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik müşterilerimiz tarafından çok sevilmektedir. Ürüne çift taraf logo baskı yapabiliriz. Firma logonuzu bize yollarsanız tasarım ve en uygun fiyatla baskı imkanlarımız hakkında size detaylı bilgi verebiliriz. İlginizden ötürü teşekkür ederiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir